anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupująca nie zapłaciła za telefon. Wybrała opcje płatności i dostawy. Dokonuje innych zakupów placi

LukeB24
#8 Zapaleniec#

Kupująca nie zapłaciła za telefon. Wybrała opcje płatności i dostawy. Dokonuje innych zakupów placi. Czemu tak wyjątkowo traktuje mnie nie rozumiem ale pomoc Allegro przypomina porady jak bym sprzedał coś na bazarku w dodatku nie do końca legalnie funkcjonującym. Pani wylicytowała telefon nie da odzywa się dopiero po interwencji Allegro napisała że się cieszy wybrała wtedy formy płatności i dostawy i nie zapłaciła A wiem że i kupuję inne rzeczy i płaci Co mogę zrobić bo ten telefon za dwa tygodnie będzie warty mniej 2 dni temu miałem opcję sprzedaży tylko właśnie osoby Prosimy żeby to było przez Allegro jedna osoba Nawet specjalnie założyła konto ale Allegro nie zgodziło się żebym ja ten telefon jeszcze raz wystawił. I kazało czekać na wyjaśnienie sprawy z panią Karoliną czyli kupują co. Pani do tej pory nie odezwała się Allegro Konsultant powiedział mi że mogę przedłużyć tą aukcje bądź za zamknąć aukcje oczywiście nie muszę chyba dodawać że osoby sprzed dwóch teraz już 3 dni ten telefon nabywa od kogoś innego. jest to szczególna sytuacja bo ja wziąłem ten telefon chociaż tego nie potrzebowałem ja potrzebowałem gotówki I wziąłem go przedłużyłem abonament Więc wziąłem go tak jakby w abonamencie nie na raty ale na fakturze jest złotówka że widoczna jako płatność. Więc możecie sobie państwo teraz wyobrażać jak trudno będzie mi sprzedać ten telefon. Co mogę zrobić jak nie wiem co to za pani do tej pory nie piszę zaproponowałem że może na raty i rozłożę a jeżeli się wycofuję to żeby to napisała. Ja oczywiście nie będę żadnych tym pozwów cywilnych czy zakładał spraw tej pani nie będę też jej pani i obrażał przestraszył Chciałbym tylko usłyszeć czy rezygnuje czy po prostu problemem jest jednorazowa kwota bo jestem z gotów zgodzić się na jakiś nie wiem 2-3 raty. Ale Nienawidzę jak ktoś po prostu ulewa mnie i nie może nawet napisać jednego zdania

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kostas11
#21 Demiurg#

@LukeB24 ja nie zapłaci do 5 dni to aukcja się sama wznawia 🙂 poczekaj i sprzedaj dalej 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:101806177
#9 Pomysłodawca#

@LukeB24  Potraktuj to jakby odpowiedziała ci że nie kupuje.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LukeB24 Ale o co Ci chodzi? Napisz to w skrócie, dokładnie, bez emocji. Kupujący nie zapłacił? Gdzie, na Allegro Lokalnie, czy na zwykłym Allegro? Na zwykłym ma 7 dni na wpłatę, po tym czasie wystąp o zwrot prowizji i wystaw przedmiot ponownie. Na Lokalnie ma 5 dni na wpłatę, po tym czasie, jeśli nie zapłaci, aukcja odnowi Ci się automatycznie.

 

oznacz moderatorów

LukeB24
#8 Zapaleniec#

DZIEKI ZA ZAINTERESOWANIE. CHODZI O TO ZE 2 DNI TEMU MIAŁEM 2 OFERTY IOBIE LEKKO WYZSZE NIZ TA KTÓRA JEST PROBLEMEM. OBIE OSOBY (Z **piiip**) CHCIALY SFINALIZOWAC TRANSAKCJE NIE NA "GĘBĘ" TYLKO PRZEZ WŁASNIE ALLEGRO. MIALEM TYLKO PODAC LINK DO AUKCJI. I COWTEDY: ALLEGRO ZABRANIA MI SPRZEDAC TELEFON TYLKO MAMCZEKAC NA KONTAKT OD KUPUJACEJ PANI KAROLINY. JA NIE POTRZRZEBUJE TEGO TELEFONU ANI NUMERU  PRZEDLUZYLE UMOWE ZEBY DOSTAC DROGIODEL W OFERCIE ABONAMENTU--CZYLI BEZ RAT. SPRZEDAC BO STRACILEM PRACE I NIE MAM Z CZEGO ZYC. ZASILEK DOSTANE DOPIERO W SIERPNIU 913 ZL. Z TYMI RATAMI NA SARTFONY BYLA HISTERIA, JAK MAM GO TERAZ SPRZEDAC I WYLUMACZYC ZE NIE JESST NA RATY. W MOJEJ AUKCJI BYLA INFORMACJA O TYM ZE ZGADZAM SIE PO NR IMEI.

MIALEM MIEC  2050 ZŁ TYLE PROPONOWALA PANI Z O,ZAINNE PRODUKTYLX, KUPUJACA TAK JKAK  PODEJRZEWALEM OLALA MNIE I POZA WYBRANIEM OPCJI PLATNOSCII DOSTAWY NAPISALE ZE SIE CIESZY. WIECEJ NIE NAPISALA JUZ NIC I NIE PISZE TERAZ. MIMO TO NIE ZNAM NAWET TELEFONU DO TEJ PANI. MIALEM MIEC 2050 PLN A MAM KOLEJNE ZOBOWIAZANIE CZYLI ABONAMENT 155/MIESIECZNIE. POMOC OD ALLEGRO: PRZEDLUYC I DAC PANI LKOLEJNE 7 DNI NA OPLACENIE BO PANO KUPUJE I PLACI ZA INNE PRODUKTY. 

 

CHCIALBYM IM NAPISAC  DZIEKUJE TYLKO ZNIOE NAPISALA NIC.ZA CO???

NIE MOZE NAPISAC NA CZECIE KUPUJACE ZE NIE CHCE TELEFONU ,POWIEDZIEC W CZYMPROBLEM?? JESTE GOTÓW TK ZROBIC AKUKCJE ZEBY DAC JEJ 2-3 RATY LUB ZAMKNAC W CHOLERE TE AUKCJE, ALE BEZKONTKTU MOGE ISC POSZUKAC BUTELEK.....

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LukeB24 jak zarobisz na telefonie to zainwestuj w https://allegro.pl/kategoria/urzadzenia-wskazujace-klawiatury-4566 bo klawisze Ci się zacinają 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LukeB24
#8 Zapaleniec#

niestety wylalo sie mleko takie w tubie:( i spacja zawodzi. koszt w Asusie 500. a mam na gwarancji. 

 

Ale meczko w tubie(to jest **piiip**a **piiip**iste mleczko słodziutkie tylko szkoda ze w tubie bo pekło nad laptopem;-)

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@LukeB24 "Ale meczko w tubie(to jest **piiip**a **piiip**iste mleczko słodziutkie tylko szkoda ze w tubie bo pekło nad laptopem;-)" - no to już chyba się nauczyłeś, że nad laptopem się nie je i nie pije.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@LukeB24 Niestety musisz to przyjąć na klatę, często tak bywa na AL, kupujący ma 5 dni na zapłatę i nic na to nie poradzisz.

oznacz moderatorów

LukeB24
#8 Zapaleniec#

TAK PRZYJMĘ ALE W CIEMNOSCIACH BO LADA MOMENT WYLACZA MI PRAD. 2000 TO DLA NIE KASA  KTORA POMOGLABY WYJSC NA PROSTA A TAK MAM KOLEJNE ZOBOWIAZANIE 155/MIESIECZNIE. I FAJNY SMARTFON NA KTORY MNIE ABSOLUTNIE NIE STAC

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LukeB24 tak jak pisaliśmy w komunikacji e-mailowej podjeliśmy odpowiednie działania wobec konta kupującej. Jeszcze dziś nieopłacona oferta wznowi się ponownie na Allegro Lokalnie, mam nadzieję, że teraz uda się sfinalizować transakcję bez problemów.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LukeB24
#8 Zapaleniec#

Witam prosze juz nie wznawiac, sprzedalem w lombardzie nie mialem tyle czasu 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@LukeB24 "2000 TO DLA NIE KASA  KTORA POMOGLABY WYJSC NA PROSTA A TAK MAM KOLEJNE ZOBOWIAZANIE 155/MIESIECZNIE." - fajny plan: nie mam pracy, to wezmę sobie kolejne chomąto za 155 zł miesięcznie.

Dziwisz się, że kupująca boi się wziąć ten telefon? Przestaniesz płacić abonament i któregoś dnia zapuka do niej policja celem odebrania telefonu, który - dopóki nie skończysz płacić abonamentu (24-miesiące?) - najprawdopodobniej jest własnością operatora.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów