anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę ustawić cenę w licytacji?

narko02
#1 Nowicjusz#

Cześć. Dziś próbowałem wystawić licytację na allegro lokalnie, bo chyba tak tylko można... Mam problem z ustaleniem ceny za jaką zdołam sprzedać przedmiot. Przy wypełnianiu karty sprzedaży, jest tylko cena wywoławcza, a gdzie się podziała cena za jaką zdołam sprzedać produkt? Czy jak wrzucę zdjęcia, opis i kliknę wystaw licytację dopiero pojawi się ta opcja?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@narko02 Ale jakiej ceny Ty wymagasz? Nikt Ci niczego nie zagwarantuje. Przy licytacji na Lokalnie sprzedasz przedmiot za taką cenę, jaką ktoś zdecyduje się zapłacić. Na tym polega licytacja.

Jeżeli chcesz wyznaczyć cenę minimalną, bo chyba o to Ci chodzi, za jaką sprzedasz przedmiot w licytacji, wystaw ją na zwykłym Allegro; Klikasz "wystaw przedmiot" i na następnej stronie zaznacz link "dotychczasowy formularz", widoczny na zdjęciu w prawym dolnym rogu;

AAAA.JPG

Na zwykłym Allegro możesz wyznaczyć cenę minimalną, ale za to dodatkowo zapłacisz;

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/czym-jest-cena-minimalna-w-licytacji-3GBbgYY...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@narko02 Wystawianie z ceną minimalną w licytacji jest nieopłacalne .Mało kto takie aukcje bierze pod uwagę w licytacji przez co zazwyczaj nie osiągają ceny ustalonej a sprzedawca ponosi koszty od jej ustalenia mimo że produktu nie sprzeda. Chcesz bezpiecznie sprzedać w licytacji wystaw od ceny jaka daje ci satysfakcję bez minimum.

oznacz moderatorów