anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę wypłacić środki z Allegro lokalnie?

Client:38762455
#7 Wielbiciel#

Nie mogę aktywować wypłat z Allegro lokalnie przez PayU i Przelewy24, ponieważ konto na które chcę przesłać pieniądze jest własnością syna. 

Co zrobić jeśli nie posiadam konta??? 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38762455 warunkiem pomyślnej weryfikacji jest wykonanie przelewu z konta bankowego właściciela konta Allegro. Jeśli nie masz konta w banku możesz zlecić wypłaty przekazem pocztowym. PayU realizuje je automatycznie pierwszego dnia każdego miesiąca. Termin doręczenia przekazu zależy od pracy poczty i wynosi od kilku do kilkunastu dni.Termin doręczenia przekazu zależy od pracy poczty i wynosi od kilku do kilkunastu dni.

Aby wypłacać pieniądze przekazem pocztowym, przejdź proszę do zakładki Ustawienia wypłat, zaznacz, że chcesz wypłacać pieniądze przekazem pocztowym, sprawdź, czy adres do wypłat jest poprawny oraz określ, kiedy chcesz dostawać powiadomienia mejlowe. Następnie kliknij [aktywuj wypłaty] i wypełnij formularz. Formularz zapisze się na Twoim komputerze. Wydrukuj go proszę, podpisz i podeślij skan podpisanego formularza na adres przekazy@payu.pl. Zrób to proszę z adresu mejlowego, który jest przypisany do Twojego konta Allegro.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

KamysSylan
#7 Wielbiciel#

Niestety obecnie podana strona ustawień nie istnieje ani też nie znalazłem innego miejsca, gdzie mógłbym ustawić opcję przekazu pocztowego. Czy wypłaty z allegro lokalnie nie można już realizować poprzez przekaz pocztowy?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KamysSylan Rezygnujemy z opcji udostępnienia możliwości realizacji wypłat przekazem pocztowym. Informowaliśmy o tym tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

KamysSylan
#7 Wielbiciel#

Czy jeszcze można wypłacać pieniążki przekazem pocztowym? Jest ostatni października, a rezygnacja z opcji przekazu pocztowego ma być dopiero końcem listopada. Nie mogę znaleźć jednak w systemie opcji przekazu pocztowego. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Widzę że już  w aktywacji konta o przelewie nic nie ma ale tu nadal jest:https://allegro.pl/lokalnie/c2c/payouts-settings

oznacz moderatorów

KamysSylan
#7 Wielbiciel#

Może wiesz, gdzie jest opcja przekazu pocztowego? Byłbym bardzo wdzięczny.

oznacz moderatorów

KamysSylan
#7 Wielbiciel#

Czy można obecnie skorzystać z opcji systemu PayU - przelew tradycyjny: https://ibb.co/M5MMdHD . Czy realizując przelew weryfikacyjny ok. 1 zł przez ten przelew tradycyjny otrzymam pieniądze przekazem pocztowym poprzez listonosza?

oznacz moderatorów

KamysSylan
#7 Wielbiciel#

Ponawiam pytanie: Czy można obecnie skorzystać z opcji systemu PayU - przelew tradycyjny: https://ibb.co/M5MMdHD . Czy realizując przelew weryfikacyjny ok. 1 zł przez ten przelew tradycyjny otrzymam pieniądze przekazem pocztowym poprzez listonosza?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KamysSylan Nie, nie będzie już możliwości zlecenia wypłaty przekazem pocztowym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

KamysSylan
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic, niech syn zrobi weryfikację. 😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:38762455 Musisz założyć własne konto bankowe lub ustawić sobie wypłaty przekazem pocztowym na adres zamieszkania. Wypłaty przekazem są realizowane raz w miesiącu do kwoty 800 zł. 

oznacz moderatorów

Client:38762455
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 

oznacz moderatorów

Client:38762455
#7 Wielbiciel#

Dziękuję

oznacz moderatorów

Client:38762455
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, nawet nie wiedziałam, że jest taka opcja. 

oznacz moderatorów