anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę wystąpić o zwrot opłaty za transakcję?

natkaluniak
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, klient kupił od mnie klawiaturę do alarmu przez allegro lokalnie, zapłacił za nią ale ponieważ nie mogłam jej wysłać tak szybko jak tego oczekiwał poprosił o zwroty pieniędzy którego dokonałam. Niestety opłata za tranzakcję została pobrana, jak mogę wystąpić o jej zwrot?

pozdrawiam

Natalia

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

O anulowanie naliczonej opłaty poproś Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Dołącz potwierdzenie zwrotu wpłaty i najlepiej dowód na rezygnację kupującego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@natkaluniak Na Al nie ma prowizji, jest oplata transakcyjna, bezzwrotna. Musisz próbować, piszą tu że często żeby otrzymać trzeba pisać odwołanie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie jest bezzwrotna, czasem bywa zwracana, to raz. Odwołanie przez odrębny formularz składa się na zwykłym Allegro, a nie na Allegro Lokalnie, to dwa.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@natkaluniak ogólnie w regulaminie jest to opłata za utrzymanie i obsługę ogłoszenia i nie podlega zwrotowi, tym bardziej że z Twojej winy nie doszło do transakcji, nikłe szanse widzę na jej zwrot 😞 wystawiaj na zwykłym allegro tam można wystąpić o zwrot 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów