anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odstąpić od umowy jako sprzedający?

MAMY ROZWIĄZANIE!
amigozm
#8 Zapaleniec#

Dwa tygodnie temu kupiłem sprzęt rtv od handlarza z Allegro. Celem zakupu była wymiana na nowszy model niż ten, który posiadałem. Mój stary sprzęt wystawiłem na Allegro Lokalnie. Po otrzymaniu przesyłki z "nowym" sprzętem okazało się, że jest uszkodzony, a sprzedający miga się od odpowiedzialności. Założyłem więc dyskusję na Allegro i udowodniłem tam swoją rację. Po tym fakcie ktoś dokonał zakupu mojego starego sprzętu -okazało się, że uczynił to allegrowicz, z którym miałem wyżej opisaną konfrontację. Spodziewam się, że zrobił to w odwecie i będzie chciał się na mnie zemścić powodując kłopoty z zakupem ode mnie. Boję się, że uszkodzi wysłany mu przeze mnie sprzęt i będzie chciał reklamować robiąc mi na złość. Chciałbym odstąpić od umowy z tym człowiekiem. Nie dokonał jeszcze płatności. Jak to zrobić, żeby anulować moją sprzedaż? Zaznaczam, że dotyczy Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
pulkownik66
#19 Nestor#

@amigozm  jeżeli masz uzasadnione obawy- napisz mu żeby nie wpłacał kasy, bo sprzęt ci się uszkodził w czasie pakowania /spadł- rozd...walił się w drobny mak./

ps; rozd... ,,rozdwoił"

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@amigozm Na Lokalnie jeśli Ci nie nie zapłaci w ciągu pięciu dni, umowa będzie automatycznie rozwiązana a transakcja uznana za niebyłą - tak stanowi regulamin.

oznacz moderatorów
amigozm
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów