anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniądze

kamilos425425
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem z tym ze jestem początkującą osobą sprzedającą na allegro, i sprzedałem przedmiot, lecz kupujący kupił go z opcja dostawy "za pobraniem", której nie wybierałem, i gdzie pokazało mi, że sprzedałem przedmiot wysłałem go do osoby kupującej (chodzi o skórkę w grze CS:GO)

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Takie coś sprzedajesz za pobraniem?, z pewnością jak nie zapłacił to nie zapłaci.😮

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kamilos425425 w ofercie były udostępnione takie metody dostawy: List polecony priorytetowy oraz Odbiór osobisty - płatność przy odbiorze. Przy oferowanym przez Ciebie produkcie powinna to być Przesyłka elektroniczna (e-mail) - przedpłata. Przykro mi, że doszło do takiej sytuacji, czy kontaktowałeś się z kupującym? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kamilos425425
#7 Wielbiciel#

Kontaktowałem przez facebook, lecz mnie zablokował i zabrał skiny o wartości 500 PLN +

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kamilos425425 przykro mi, ale w tej sytuacji nie możemy pomóc. Kupujący wybrał płatność przy odbiorze, a my nie mamy możliwości sprawdzenia czy do tej transakcji między Wami nie doszło. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kamilos425425 1. A jak mógł kupić "za pobraniem" skoro nie udostępniłeś tej opcji.

2. nie wysyłaj nigdy zakupu dopóki nie zobaczysz pieniędzy na koncie

3. Sprawdź na wszelki wypadek cęnnik dostawy, czy niechcący nie zaznaczyłeś "dostawa za pobraniem"

oznacz moderatorów