anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wypłatami PayU

Client:68489499
#3 Debiutant#

Witam.

Dnia wczorajszego potwierdziłem wypłaty na konto za pomocą PayU. Dziś otrzymałem zwrot 1.01zł, lecz dalej nie mam możliwości wypłat, czy jest wiadomo kiedy będę mieć możliwość wypłat. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:68489499 A potwierdzałeś też Przelewy24. Być może te pieniądze są nz koncie Przelewy24 i bez uwierzytelnienia nie dokonasz wypłaty.

oznacz moderatorów

Client:68489499
#3 Debiutant#

A żeby aktywowac Przelewy24 trzeba dać zdjecię dowodu?

oznacz moderatorów

Client:68489499
#3 Debiutant#

 całe środki są na PayU, pod tym jest napisane w trakcie weryfikacji.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:68489499
#3 Debiutant#

Witam.

Dnia wczorajszego potwierdziłem wypłaty na konto za pomocą PayU. Dziś otrzymałem zwrot 1.01zł, lecz dalej nie mam możliwości wypłat, czy jest wiadomo kiedy będę mieć możliwość wypłat. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:68489499 z informacji otrzymanych przez operatora płatności wynika, że przelew zrobiłeś do operatora Przelewy24, środki natomiast są na saldzie PayU. Dlatego wejdź proszę tutaj i w części poświęconej operatorowi PayU wybierz proszę "przejdź do banku"  i wykonaj przelew. Weryfikacja może zająć do trzech dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:68489499
#3 Debiutant#

A jeżeli nie posiadam payU to da sie wypłacić inaczej

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:68489499 nie musisz posiadać PayU. PayU to operator płatności, przelew w celu weryfikacji wykonasz z dowolnego banku. Jedyne warunki są takie, że konto właściciela Allegro i właściciela rachunku bankowego muszą być identyczne, a przelew weryfikacyjny musi być wykonany z numeru rachunku podanego w formularzu w tej zakładce
W przypadku konta Junior przelew weryfikacyjny może być wykonany z rachunku bankowego rodzica, bez dodatkowych dokumentów, jeśli nazwisko jest takie samo.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów