anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić odbiór osobisty przy ogłoszeniu?

pasy-macias
#7 Wielbiciel#

Witam,

jak ustawić odbiór osobisty przy ogłoszeniu? W punktach odbioru osobistego dodałem adres, wszystko jest w porządku, natomiast w cenniku dostaw nie mogę wybrać opcji odbiór osobisty.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
  1. Wejdź do zakładki Punkty odbioru, dodaj swoje punkty i uzupełnij adresy, godziny otwarcia, numer telefonu oraz e-mail.
  2. Dodaj do swoich ofert metodę dostawy Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy - zrobisz to w zakładce Moje oferty. Jeżeli korzystasz z Cenników dostaw, wystarczy że dodasz do nich tę metodę dostawy.
oznacz moderatorów

pasy-macias
#7 Wielbiciel#

W zakładce punkty odbioru mam już dodany swój punkt razem z resztą danych, natomiast w cennikach dostawy nie ma tej metody dostawy widocznej do zaznaczenia, o co chodzi?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pasy-macias masz na myśli cennik na Allegro.pl czy Allegro Lokalnie? Dodaj proszę zrzut ekranu z opcjami, jakie masz do wyboru. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

pasy-macias
#7 Wielbiciel#

1.pngZrzut ekranu (5).pngZrzut ekranu (6).pngZrzut ekranu (7).pngZrzut ekranu (8).png

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pasy-macias musisz rozwinąć sekcję odbiór w punkcie (umowa własna), która jest widoczna na przedostatnim zrzucie. 🙂

w_kiwi_0-1686132711351.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zrezygnowac z tego odbioru bo będziesz miał mase akcji zamowił prowizja poszła nie odebrał nie odpisuje nie anulował kop się z koniem allegro o zwrot prowizji 

oznacz moderatorów