anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wydrukować etykietę dla przesyłki Pocztą Polską na Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Joanna197013
#8 Zapaleniec#

Co zrobić, że móc wydrukować etykietę? Nie wyświetla mi się: "przygotuj paczkę do nadania".

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A gdzie ta sprzedaż, na zwykłym czy AL, napisz coś więcej.

oznacz moderatorów
Joanna197013
#8 Zapaleniec#

Dzięki. Już uzyskałam odpowiedź. Przesyłka - Poczta Polska i dlatego nie ma etykiety.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Joanna197013 Cześć. Jeśli chodzi o sprzedaż na Allegro Lokalnie (numer zamówienia bf8e86ac-151f-436d-aad8-4ab7983b1cf8), to Kupujący wybrał odbiór w punkcie - Poczta Polska. Żeby nadać taką przesyłkę musisz udać się na pocztę. Możesz na miejscu wypełnić druki, skorzystać z e-nadawcy lub usług brokerskich. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Joanna197013
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za podpowiedź. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Joanna197013
#8 Zapaleniec#

Chcę skorzystać z e-nadawcy. Jakie opcje wybrać, żeby koszt był taki jak zaznaczony w formularzu sprzedażowym czyli 9.60?

Mnie wyskakuje najtańsza opcja za 14.50.

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Obecnie już nie nadasz za 9,60 gdyż Poczta Polska z dniem wczorajszym wycofała usługę Paczka+ w której była taka cena za przesyłkę do 0,5 kg. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Joanna197013 oprócz ceny 8.99 allegro InPost paczkomat pozostałe opcje transportu mają ceny sugerowane nie koniecznie takie jak obowiązują w dniu wystawiania.

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Możesz też skorzystać z serwisu https://www.furgonetka.pl obecnie jest tam promocja na usługi Poczty Polskiej i paczkę możesz nadać za niecałe 5 zł.

oznacz moderatorów
Joanna197013
#8 Zapaleniec#

I tak właśnie zrobiłam. Jeszcze wybrałam opcje z poinformowaniem odbiorcy o nadaniu przesyłki w formie SMS-a i wyszło na 5.09 zł. Bardzo dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Powiadomienie SMS od Poczty o nadaniu przesyłki jest już zawarte w cenie.

A to co wykupiłaś to jest powiadomienie od Furgonetka. 

oznacz moderatorów