anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać przedmiot?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:101297754
#1 Nowicjusz#

Hej, mam pytanko. Pierwszy raz sprzedaję coś na Allegro Lokalnie, kupujący opłacił przedmiot i wysyłkę i co teraz? mam kuriera zamawiać ? Jak to wygląda? Wybrał Kuriera za Pobraniem. Musze szukać jakiejś etykiety do drukowania czy jak to wygląda?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101297754 Tak, musisz nadać przesyłkę na własną rękę. Możesz to zrobić na stronie wybranego przewoźnika lub w punkcie nadania. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MariuszBartol
#2 Obserwator#

klient kupił ode mnie towar ale nie mam pojęcia, w jaką ikonkę wejść aby nadać przesyłkę i aby poszła na inpost z tym numerem jaki został zapewne przez allegro nadany. Bardzo proszę o pomoc.  najlepiej krok po kroku, może być na maila     [edycja]

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MariuszBartol rozumiem, że chodzi o zamówienie z 17 sierpnia z Allegro Lokalnie? Aby nadać przesyłkę przejdź do zakładki Zamówienia od kupujących. Znajdź właściwe zamówienie, kliknij [przygotuj paczkę do nadania] i wybierz jej rozmiar. Wybierz sposób nadania – z etykietą lub bez etykiety. Napisz wyraźnie na przesyłce kod nadawczy lub naklej wydrukowaną etykietę.
Nadaj przesyłkę w dowolnym paczkomacie – zeskanuj numer paczki (lub wpisz kod nadawczy) i włóż paczkę do skrytki.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MariuszBartol
#2 Obserwator#

Dzięki ślicznie. Wszedłem w link zamówienia od kupujących, nastepnie kliknałem w link zakupionego towaru a dalej nie ma żadnej ikonki (przygotuj paczkę lub coś podobnego)

 

oznacz moderatorów
MariuszBartol
#2 Obserwator#

Dzięki ślicznie. Wszedłem w link zamówienia od kupujących, nastepnie kliknałem w link zakupionego towaru a dalej nie ma żadnej ikonki (przygotuj paczkę lub coś podobnego)

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MariuszBartol czy możesz podesłać zrzut ekranu z zakładki Zamówienia od kupujących? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MariuszBartol
#2 Obserwator#

Screenshot 2024-08-20 at 16-46-58 Sprzedane - Allegro Lokalnie.pngScreenshot 2024-08-20 at 16-48-01 LINKA POLIPROPYLENOWA PLECiONA - Archiwum - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MariuszBartol czy po kliknięciu "szczegóły" przenosi Cię na stronę oferty (widoczną na drugim zrzucie)?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MariuszBartol
#2 Obserwator#

Najgorsze jest to,że znam najróżniejsze systemy obsługując internet juz od 1998 r, a za cholerę nie mam pojęcia w jaki sposób wysłać paczkę, no i towar zakupiony.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MariuszBartol wygląda to tak jakbyś kliknął miniaturę oferty i dlatego pokazuje się strona z ofertą, a nie formularz nadania paczki, dlatego poproszę o informację, czy klikasz "szczegóły" widoczne na zrzucie pod miniaturą oferty? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MariuszBartol
#2 Obserwator#

Nie mam ikonki (szczegóły)

 

oznacz moderatorów
MariuszBartol
#2 Obserwator#

Ok Moniko, chyba wszystko znalazłem. W razie bym jeszcze miał problemy, napiszę, a jak na razie ogromne dzeki. Jesteś wspaniała

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MariuszBartol super! Oczywiście, w razie czego pisz śmiało 😊

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Client:101297754 Skorzystaj z brokera kurierskiego, może być taki, co współpracował w swoim czasie z Allegro, na przykład Furgonetka.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów