anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak wystawić telefon na allegro lokalnie bez opłat?

MAMY ROZWIĄZANIE!
gabar83
#8 Zapaleniec#

Moi Drodzy, 

jak wystawić telefon na allegro lokalnie - licytacja BCM, aby była również widoczna na allegro tak aby nie ponieść żadnych kosztów za wystawienie oraz prowizji od sprzedaży. Czy coś gdzieś trzeba wcześniej aktywować ?

Pozdrawiam

Łukasz 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

Wystaw telefon na Lokalnie w licytacji, będzie ona widoczna też na Allegro. Po zakończeniu licytacji zapłacisz prowizję nazywaną na Lokalnie opłatą transakcyjna tylko wtedy, gdy kupujący zapłaci przez Allegro Finanse. Jeśli nie zapłaci tym kanałem, Ty nie zapłacisz prowizji. Jeśli po wygranej wybierze pobranie lub odbiór osobisty, prowizja także zostanie naliczona. 

oznacz moderatorów
gabar83
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. Czy mogę wystawić aukcję aby wystawiła się o odpowiedniej porze?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie wiem, będziesz wystawiał, sam sprawdzisz. Na Lokalnie możesz też wystawić zupełnie bezpłatne ogłoszenie, ale bez licytacji. 

oznacz moderatorów
gabar83
#8 Zapaleniec#

Oki 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
Client:72529430
#7 Wielbiciel#

Kiedyś wystawiam telefon i dało rady a teraz się pozmieniało i nie można się zalogować do allegro jest problem 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:72529430  jaki problem. Wyświetla Ci się coś? Może nie uzupełniasz wszystkich obowiązkowych parametrów.

Może chcesz wystawić na zwykłym Allegro nie lokalnie

spróbuj z tego linku https://allegro.pl/offer/?lokalnie

 

oznacz moderatorów
Client:72529430
#7 Wielbiciel#

Chce wystawić telefon a nie można 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:72529430 Pojawia się jakiś komunikat przy próbie wystawienia telefonu?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów