anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak wznowić ogłoszenie

michal6971
#2 Obserwator#

po tym jak kupujący [edycja] nie skontaktował się nawet ze mną w sprawie płatności i odbioru i nie odpowiada na moje wiadomości ?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

Client:44052296
#21 Demiurg#

@michal6971 nie opłacone zamówienie powinno w 6 dniu się automatycznie wystawić.

oznacz moderatorów

michal6971
#2 Obserwator#

klient zaznaczył kupienie 12 stycznia a dzisiaj jest 20 stycznia i automat nie działa.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44052296 nie wolno Ci tu używać danych  innej osoby , czyżby to była płatność przy odbiorze ?

oznacz moderatorów

michal6971
#2 Obserwator#

tak przy odbiorze i co w związku z tym ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@michal6971 ,,i automat nie działa.,, i nie zdziała bo w/g systemu allegro transakcja została sfinalizowana 

,,tak przy odbiorze i co w związku z tym ?,, ... a nic ... zerkinij tu ile jesteś winny allegro -https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro

 

 

oznacz moderatorów

michal6971
#2 Obserwator#

nic z tego nie rozumiem. co mam zrobić skoro transakcji nie było ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@michal6971 jak nie jak tak .

oznacz moderatorów

michal6971
#2 Obserwator#

dziękuję za wspaniałą pomoc, tylko że towar leży dalej koło mnie a pieniążków nie ma. gdzie mogę to zareklamować i kto może skontaktować się z tym klientem ? czy mam od razu poinformować policję ? podobno Allegro gwarantuje transakcje, czy to jest nieprawda ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@michal6971 oferowanie osbioru osobistego z płatnością przy odbiorze - BŁĄD !!

Teraz musisz zdobyć namacalny dowód na rezygnację klienta z zakupu , jak to zdobędziesz wróć do nas wskażemy ścieżkę dalszego postępowania .

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  kolejny nabity w butelkę .

oznacz moderatorów

michal6971
#2 Obserwator#

no przecież towar leżący u mnie jest namacalny czyż nie ? jak mam udowodnić, że to leży obok ? wysłać zdjęcie ? OK ale komu wysłać to zdjęcie ? jak mam odowodnić rezygnację z transakcji, której nie było ? to jakaś paranoja.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@michal6971 zaczekaj , może Dziewczyny coś poradzą , moja rola jako wolnego elektora zakończyła się .

oznacz moderatorów

michal6971
#2 Obserwator#

bardzo Ci dziękuję ale może ja skontaktuję się bezpośrednio z dziewczynami tylko jaki jest kontakt ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@michal6971 aleś w gorącej wodzie kąpany , zaraz Dziewczyny dopiją kawę i  odezwą w watku , mam nadzieję ,że pomogą .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@michal6971 Nie wznowimy oferty, natomiast w sprawie zwrotu naliczonych opłat możesz wysłać wiadomość przez formularz. Twoje zgłoszenie trafi do osób, które po analizie przypadku podejmą decyzję czy można anulować koszty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

michal6971
#2 Obserwator#

Dziękuję za wiadomość - wyślę formularz. Natomiast proszę o wyjaśnienie dlaczego nie wznowicie oferty ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@michal6971 jak pisalem wcześniej ,,w/g systemu allegro transakcja została sfinalizowana ,, to odbywa się automatycznie bez klepania ręcznego przez ludzi , ale nie ma żadnych przeciwwskazań zbyś wystawił nową ofertę ze swojego profilu .

oznacz moderatorów