anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić dane do wpłat

Client:109803161
#1 Nowicjusz#
  • Witam , jakiś miesiąc temu odało mi się sprzedać pewnien przedmiot na Alegro lokalne . Otrzymałem pieniądze ale na koncie na allegro na które miałem wypłacić podając dane do wpłat i przelewając 1,01zł . Jednak jak się później okazało dane które podałem były niezgodne z tymi z jakie  były na koncie bankowym dlatego odrzucono moją wpłatę. Więc chcąc poprawić te dane udałem się do zakładki  gdzie mogłem to zrobić lecz po zatwierdzeniu nowych danym i po otrzymaniu od Alegro maila z informacją o zmianie danych , moje dane nie uległy zmianie i po kolejnych przelewach cały czas po kilku dniach przychodziła wiadomość że dane są błędne , mimo iż takowe zmieniłem na poprawne  a te się nie zatwierdziły .Dlatego jeśli ktoś wie co zrobić aby  odebrać te pieniądze , uprzejmie proszę o wyjaśnienie i ewentualną pomoc w pozbyciu się problemu . Pozdrawiam 
oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109803161 środki za sprzedaż są na Twoim drugim koncie (Client:103439445) i to tam w zakładce Ustawienia wypłat powinieneś zmienić dane i wykonać przelew weryfikacyjny. 
Czy nie jest tak, że zmieniłeś dane na koncie, z którego piszesz, a wypłatę masz na tym drugim i dlatego masz wrażenie, że dane się nie zmieniły? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🍺🌞

oznacz moderatorów

Client:103439445
#7 Wielbiciel#

Nie  , pisze z innego konta 

oznacz moderatorów

Client:103439445
#7 Wielbiciel#
  • Screenshot_20230422_171447_Allegro Lokalnie.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103439445 obecnie jako konto do wypłat podane jest 871****976. Rozumiem, że to nie jest numer konta, na który chcesz otrzymywać wypłaty? Czy zmiany wprowadzałeś w tej zakładce? Czy po podaniu nowych danych kliknąłeś "aktywuj wypłaty"? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:103439445
#7 Wielbiciel#
  • Nie , numer konta jest taki jaki ma być ale ja chciałem zmienić imię i nazwisko które podaje się przy podawaniu numer konta do wpłaty. Gdyż nawet jak podam nowe to mi się nie zmienia .
oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:103439445 Dane na koncie Allegro i koncie bankowym muszą się zgadzać, czyli muszą być identyczne. Jeśli podasz dane innej osoby, to przelew nie zostanie zatwierdzony po weryfikacji. Zleć przelew weryfikacyjny z konta bankowego założonego na dane podane na koncie Allegro. 

oznacz moderatorów

Client:103439445
#7 Wielbiciel#

Wiem dlatego chcę zmienić imię I nazwisko ale się nie chce zmienić a nie ma takiego konta które byłoby zgodne z aktualnymi danymi

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:103439445 Generalnie danych na koncie Allegro nie da się zmienić. Podczas rejestracji konta należy podać prawidłowe imię i nazwisko. W tym przypadku napisz do nas tutaj i opisz, dlaczego dane na Twoim koncie są niezgodne ze stanem faktycznym: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

oznacz moderatorów

Client:103439445
#7 Wielbiciel#

Nie chce zmienić danych na koncie alegro , chce zmienić dane do wpłat czyli imię  które wpisałem złe 

Screenshot_20230430_133919_Allegro Lokalnie.jpg

oznacz moderatorów

Client:103439445
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20230430_134606_Allegro Lokalnie.jpg

 piszą że te nowe dane będą aktualne dopiero po aktywowaniu wpłat , a nie mogę tego zrobić bo imię i nazwisko właściciela rachunku się nie zgadza 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103439445 Albert to imię, które pojawia się w ustawieniach Twojego konta Allegro. Przelew musi być wykonany z rachunku zarejestowanego dokładnie na te dane, żeby weryfikacja mogła się zakończyć pomyślnie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:103439445
#7 Wielbiciel#

Czyli musiałbym posiadać dostęp do konta bankowego które ma zarejestrowane moje imię i nazwisko ??

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103439445 Tak. Na tym polega weryfikacja danych - operator płatności porównuje te, które otrzymuje od banku z tymi, które są podane w ustawieniach konta Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:103439445
#7 Wielbiciel#

Udało mi się założyć konto w banku z moim imieniem oraz nazwiskiem , więc wszedłem w zakładkę gdzie mógłbym zmienić numer konta , skopiowałem już ten poprawny numer konta i pisze mi że jest on nieprawidłowy,  a skopiowałem numer z samej aplikacji bankowej 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103439445 Czy możesz pokazać mi na zrzucie ten komunikat? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów