anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić paczkomat InPost przy zakupie Allegro Lokalnie-jako Sprzedawca?

agnb44
#7 Wielbiciel#

Jak zmienić paczkomat na prośbę Kupującego?

Sprzedałam książkę na Allegro Lokalnie. Po kilku dniach od zakupu Kupujący poprosił o zmianę paczkomatu (nie wysłałam od razu, bo nie miałam informacji o płatności - nie zauważyłam, że opłata była zrobiona w dniu zakupu).

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

vonNogay
#16 Inspirator#

Nie zmienisz, ale może moderatorki jakoś pomogą:  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie da się, moderacja może Ci anulować i wygenerujesz od nowa: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agnb44 napisz proszę o które zamówienie chodzi (z 20 czy 25 grudnia), a anuluje etykietę i będziesz mogła wygenerować ją ponownie wpisując inny paczkomat (nie wiąże się to z żadną dodatkową opłatą) 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

agnb44
#7 Wielbiciel#

Dzięki serdeczne, skontaktowałam się już z allegro przez facebooka i już ktoś od Was pomógł mi w zmianie paczkomatu. Pozdrawiam!

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agnb44 oki, dzięki za informację i cieszę się, że udało się rozwiązać problem 🙂
Pozdrawiam i miłego wieczoru! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Tomek_Lusiewicz
#8 Zapaleniec#

Witam, kupiłem od jednego sprzedawcy dwa przedmioty, przy płatności w pierwszym przedmiocie z rozpędu nie zmieniłem domyślnego paczkomatu, chciałem żeby obie paczki dotarły do paczkomatu w miejscowości, w której pracuję, bo do domu wracam w weekendy. Jeśli to możliwe to chciałbym zmienić paczkomat jako kupujący.

oznacz moderatorów

Tomek_Lusiewicz
#8 Zapaleniec#

Zapomniałam dodać, że chodzi o Allegro Lokalne.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Tomek_Lusiewicz Skontaktuj się w tej sprawie ze sprzedającym. Być może będzie mógł zmienić paczkomat w trakcie nadawania paczek.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz napisać i sprzedajacy może to zrobić przed wysłaniem, a po skontaktować się z InPostem i opłacić musisz przekierowanie,

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 a po skontaktować się z InPostem i opłacić musisz przekierowanie ?

Napisz czy udało Ci się to zrobić ?

Sprawdzaj zanim coś napiszesz i wprowadzisz w błąd 😞

https://inpost.pl/pomoc-czy-moge-przekierowac-paczke-do-innego-automatu-paczkomat

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Tomek_Lusiewicz
#8 Zapaleniec#

Sprzedający twierdzi, że nie ma takiej możliwości, paczkomat ma narzucony przez kupującego. Myślałem, że to bardziej kupujący może wskazać inny paczkomat, ale to by był chyba za duży bałagan w paczkach i większe prawdopodobieństwo pomyłek.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Tomek_Lusiewicz Jest możliwość zmiany Paczkomatu docelowego. W tym celu najlepiej, abyś napisał do nas przez formularz. Tam doradca będzie mógł edytować wybrany przez Ciebie punkt - jeśli etykieta nie została jeszcze wygenerowana. Natomiast, w przypadku gdy sprzedawca już ma gotową etykietę, również można to zrobić. Doradca anuluje błędną etykietę, edytuje punkt, a sprzedawca generuje etykietę na nowo. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Tomek_Lusiewicz
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za konkretną odpowiedź, ale sprzedawca wyśle oba przedmioty w jednej paczce, miałem obawy czy się zmieszczą, ale się udało.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Tomek_Lusiewicz a tych dwóch przedmiotów nie da się wysłać jedną paczką, korzystając z etykiety do właściwego paczkomatu?

oznacz moderatorów

Tomek_Lusiewicz
#8 Zapaleniec#
 
vonNogay dokładnie tak sprzedający zrobił, ale obawiałem się, że dwa przedmioty w jednej paczce się nie zmieszczą, bo gabaryt spory, a sprzęt dość delikatny, ale się udało.
Opcji zmiany paczkomatu przez sprzedającego nie ma.
  
 
Dziękuję Wszystkim za rady.

  

oznacz moderatorów