anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić wpłatę od kupującego?

MAMY ROZWIĄZANIE!
illindur
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Mam problem, z którym nie mogę sobie poradzić. Mianowicie, chciałbym zwrócić pieniądze kupującemu, który zakupił ode mnie przedmiot na Allegro Lokalnie. Wpłata widnieje na moim saldzie PayU, aczkolwiek zakładka zamówienia jest pusta. Jak inaczej dokonać zwrotu? Bardzo proszę opomoc w tek kwestii i z góry dziękuję.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

Na Lokalnie musisz wypłacić i przelać na konto, zwrotu prowizji, opłaty za wystawienie nie dostaniesz, bo tu z zasady odstąpienia nie występują jest to portal dla prywatnych sprzedawców 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
illindur
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Wszystko już jest jasne. Pozdrowienia. 🙂

oznacz moderatorów
jojojo030480
#7 Wielbiciel#

witam kupujacy wpłacil srodki na allegro lokalnie a oferta juz była nie aktualna jak zwrucic wpłate zaznaczam ze nie mam aktywnego pay

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Poproś go aby podał ci numer konta do zwrotu środków ,przeproś za swoją pomyłkę z aukcją.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@jojojo030480 Wpłatę możesz zwrócić tylko zwykłym przelewem na rachunek bankowy kupującego, którego numer Ci poda. Jego pieniądze z konta Allegro wypłać sobie na własne konto bankowe tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów