anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić wpłatę przez Allegro Lokalnie?

Client:112993913
#7 Wielbiciel#

Witam. Rok temu wystawiłam torbę na Allegro lokalnie. Sprzedałam ją jednak poza Allegro lokalnie, zapomniałam usunąć ogłoszenie. A wczoraj zadzwoniła do mnie Pani która kupiła tę torbę z tego właśnie ogłoszenia i wpłaciła pieniądze na konto Allegro lokalnie. Ja jej wytłumaczyłam że już tej torby dawno nie mam tylko zapomniałam usunąć ogłoszenie. Chciałabym jej zwrócić pieniądze ale one jeszcze nie dotarły na to konto. Dostałam na maila dzisiaj wiadomość od Allegro że mam kilka godzin na rozwiązanie tej sprawy w dyskusji z kupującą a ja nie mogę nawet włączyć się do tej rozmowy bo pokazuje mi się komunikat że to nie moje i nie mam uprawnień. Nie chcę żeby moje konto zostało zblokowane przez to że kiedyś nie usunęłam g ogłoszenia. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:112993913 masz je na allegro więc oddaj tu masz instrukcję https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/wplaty-od-kupujacych-z-allegro-lokalnie/jak-zwrocic-kupujace...

jak nie możesz się włączyć, może to kolejne wyłudzenie ? zerkniesz @ko_alka 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:112993913
#7 Wielbiciel#

Gdy sprawdzam konto wciąż widnieje komunikat że trwa weryfikacja. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:112993913 masz te środki na swoim saldzie Allegro Finanse (na którym doszło do sprzedaży, czyli anucik), gdy zalogujesz się na właściwe konto, będziesz mogła zlecić zwrot wpłaty dla kupującej. 

  1.  Zrobisz to w zakładce Zamówienia od kupujących w panelu Moje Allegro Lokalnie.
  2. Kliknij [zwróć pieniądze] przy wybranej transakcji w panelu.
  3. Przeniesiemy Cię do formularza zwrotu – zaznacz w nim powód, dla którego chcesz oddać kupującemu pieniądze. Wyświetlimy tu przedmioty z danej transakcji, podsumujemy jej koszty i koszt wysyłki, którą opłacił kupujący. W podsumowaniu zobaczysz też kwotę opłaty za sprzedaż, którą zwrócimy na Twoje konto.
  4. Sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne, i kliknij [zwróć pieniądze].
  5. Poprosimy Cię o dodatkowe potwierdzenie w wyskakującym okienku – jeśli teraz potwierdzisz zwrot, nie możesz go już wycofać.
  6. Gotowe 🙂
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:112993913
#7 Wielbiciel#

Proszę o interwencję w mojej sprawie, bo nadal nie ma pieniędzy na koncie a dostaje wiadomości na maila od Allegro że mam natychmiast wysłać kupiony produkt albo odesłać pieniądze  a ja nadal nie mogę nawet odpisać na tej dyskusji bo pokazuje mi że link nieaktywny. Zaczynam mnie dosyć tej sytuacji bo przez to ze nie usunęłam kiedyś ogłoszenia to teraz mam takie problemy. A allegro nawet nie czyta tego co pisze kupujący który też tam próbuje wytłumaczyć sytuację,oni odsyłają tylko automatycznie odpowiedzi. Masakra.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz obowiązek wysłania towaru albo zwrócić śrdoki, Ty sama musisz rozwiązać tą sprawę.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:112993913 Czy próbowałaś zwrócić pieniądze w sposób opisany wyżej przez Monikę?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wejdź na lokalne- ostatnio sprzedane- szczegóły zamówienia- na dole na zielono ZWRÓĆ PIENIĄDZE.  Skoro trwa weryfikacja to kasa jest na allegro i bez problemu ją tam powinnaś zwrócić. 

Co do dyskusji to spróbuj tędy do niej wejść i tam napisać jak zwrócisz. Jak najszybciej musisz tam odpisać, bo inaczej gotowi projectwa uruchomić i dopiero będzie cyrk. Allegro | Dyskusje

oznacz moderatorów