anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jeden kupujący dwie przesyłki allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dobrozlo_2009
#9 Pomysłodawca#

A jak wyglada sytuacja gdy wygenerowano etykiete(nie wydrukowano)??w końcu pieniadze z allegro finanse wpływaja na konto sprzedajacego gdy kupujacy odbierze paczkę wiec w przypadku gdy jedna z paczek nie dojdzie na podstawie tej wygenerowanej juz etykiety pieniadze nie maja sie prawa znaleźć na koncie sprzedającego >? : )

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Dobrozlo_2009 W przypadku sprzedaży na Allegro Lokalnie środki ze sprzedaży trafiają od razu na konto sprzedawcy. To opłata za etykietę jest naliczana dopiero w momencie dostarczenia przesyłki do Paczkomatu docelowego. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Dobrozlo_2009
#9 Pomysłodawca#

Ale Ja mam własnie takie powiadomienia że pieniądze do  sprzedającego dojdą najpozniej 2 dni robocze od otrzymania przesyłki przez kupującego i rzeczywiscie raz mialem sytuacje  gdy te pieniadze nie wpływały na to do momentu aż kupujący odebrał paczkę ; 0...A co w momencie gdy etykiety są juz wydrukowane nie bedzie  też problemu i spokojnie można wysłać w jednej paczce ? : )

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Dobrozlo_2009 Tak, możesz wysłać w jednej przesyłce, ale poinformuj o tym kupującego najlepiej przez Centrum Wiadomości, żeby mieć podkładkę. 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Dobrozlo_2009
#9 Pomysłodawca#

Ok widze ze pieniadze juz jednak wpłyneły : D Bardziej chodziło mi na przyszłość jak to działa ...Ale dziekuje za pomoc ,spróbuje wysłać jedną paczką chociaż juz w połowie spakowana ....

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Odbioru a nie włożenia do paczkomatu?🤔

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Tak, masz rację! Już poprawiłam swoją wcześniejszą wypowiedź. 😅

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów