anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy dostanę przelew na konto bankowe?

1402mycha2011
#7 Wielbiciel#

Witam. Wczoraj sprzedałam telefon przez allegro lokalnie, napisałam do sprzedawcy że wyśle dnia następnego (dziś). Z racji tego, że osoba kupującą miała nie polskie dane ale polski adres i nr tel, zmieszalam się i poinformowałam że paczkę wyśle jak tylko pieniądze zostaną zaksięgowane. Kupujący nie odpisując mi otworzył dyskusje przez allegro... Wspomnę jeszcze że niby te pieniądze za telefon przyszły na konto allegro, kliknelam by wykonać przelew do siebie ale nadal cisza. PayU mam aktywne a Przelew24 weryfikowalam wczoraj, zwrócili już za to 1,01 zł i nadal pisze "w trakcie weryfikacji". Proszę kupującego o wysłanie potwierdzenia przelewu to milczy. Czy mam się obawiać że mogłam zostać oszukana ? Help

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@1402mycha2011 Wczoraj zleciłaś wypłatę, więc środki powinny trafić na Twoje konto dziś, do końca dnia. Gdyby tak się nie stało, napisz tutaj proszę ponownie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

1402mycha2011
#7 Wielbiciel#

  @_HolaOla_ Dobrze, w razie czego dam znać, dziękuję 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@1402mycha2011 Jeśli wpłata od kupującego widnieje tu -> https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji to masz pewność, że wpłata nie "zniknie" i możesz bezpiecznie nadać przesyłkę. Co do zweryfikowania konta do wypłat i faktycznej wypłaty środków na Twoje konto to już inna kwestia i nie możesz warunkować wysyłki zaksięgowaniem się środków na prywatnym koncie.

oznacz moderatorów