anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy pojawią się opcje edycji w sekcjach „Zam. od kupujących” oraz „Moje zakończone ogłoszenia"?

MAMY ROZWIĄZANIE!
KLINIA-1984
#10 Popularyzator#

Kiedy pojawią się nowe opcje edycji w sekcjach „Zamówienia od kupujących” oraz „Moje zakończone ogłoszenia”? Lekki nieład robi się w tych sekcjach jeśli ktoś dużo sprzedaje lub rezygnuje ze sprzedaży wystawionego przedmiotu.

oznacz moderatorów
51 ODPOWIEDZI 51
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@roztocze11 Wszystkie sugestie bierzemy pod uwagę w procesie projektowania zmian. Niestety nie każda zostanie wdrożona. Jeśli podejmiemy decyzję o wprowadzeniu usprawnień, zostaniecie o tym poinformowani z wyprzedzeniem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
KLINIA-1984
#10 Popularyzator#

Chciałbym kontynuować temat i dodać jeszcze, że nie tylko w sekcjach „Zamówienia od kupujących” oraz „Zakończone ogłoszenia” ogromny bałagan robi się również w dziale „Wiadomości”. Otrzymuję mnóstwo SPAM-u od osób piszących w obcym języku, które to rzekomo interesują się wystawionymi przeze mnie przedmiotami. Może najwyższy czas, aby wprowadzić nasze sugestie w życie i pozwolić nam usuwać niechciane wiadomości oraz nieaktualne aukcje?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KLINIA-1984 Dziękujemy za zwrócenie uwagi na ten problem. Niestety nie wszystkie sugestie mogą być wprowadzone od razu. Zazwyczaj potrzeba czasu, analizy jaka jest skala danego zjawiska. Muszę Cię prosić o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
markw77
#7 Wielbiciel#

Witam jak długo użytkownicy allegro lokalnie będą czekać na zmianę usunięcia wiadomości, zakończonych aukcji, ogłoszeń. Ponad rok już minął a nic w tej kwestia nie drgnęło przypomina mi się dawny ustrój. Ogłoszenia zakończone ludzie dzwonią pytają o przedmioty, mnóstwu obcych zapytań na e-melia w obcych językach na temat aukcji których nie ma.

oznacz moderatorów
Nicola_d
#7 Wielbiciel#

Popieram pytanie. Rowniez uwazam, ze taka opcja bylaby potrzebna.

oznacz moderatorów
Nicola_d
#7 Wielbiciel#

Zgadzam  sie. Tez mi bardzo brakuje tej opcji.

oznacz moderatorów
KLINIA-1984
#10 Popularyzator#

Nowy Rok a istotnych zmian na allegro lokalnie ZERO. Czy będą brane wreszcie pod uwagę sugestie użytkowników tego portalu? Niemiłosierny bałagan robi się w sekcjach „Zamówienia od kupujących, „Zakończone ogłoszenia” i „Wiadomości” nie wspominając już o ilości otrzymywanego SPAM-u. Czekam na jakąś konkretną odpowiedź.

oznacz moderatorów
KLINIA-1984
#10 Popularyzator#

Chyba trzeba się pogodzić z tym, że Lokalnie będzie "ubogim" bratem Allegro i przesiąść się na konkurencyjne portale z aukcjami. Jak dla mnie bałagan z w/w sekcjami jest nie do wytrzymania. Ja wysiadam.

oznacz moderatorów
markw77
#7 Wielbiciel#

Witam jak długo użytkownicy allegro lokalnie będą czekać na zmianę usunięcia wiadomości, zakończonych aukcji, ogłoszeń. Ponad rok już minął a nic w tej kwestia nie drgnęło przypomina mi się dawny ustrój. Ogłoszenia zakończone ludzie dzwonią pytają o przedmioty, mnóstwu obcych zapytań na e-melia w obcych językach na temat aukcji których nie ma. Proszę moderatora o konkretne rozwiązania i nie mydlenie oczu użytkownikom. Odpowiednie działy chyba nie kopią prądem elektrycznym....

oznacz moderatorów
KLINIA-1984
#10 Popularyzator#

Jesień tuż tuż a zmian o które proszą użytkownicy allegro jak nie ma tak nie ma. Czy „szanowni” Państwo myślą o ich wprowadzeniu czy po prostu jest to za trudne do wprowadzenie? Ilość spamu jaką otrzymuję jest nie do wytrzymania. Może w końcu doczekamy się konkretnej odpowiedzi?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KLINIA-1984 możemy usunąć Twoje zakończone oferty na Allegro Lokalnie. Podaj proszę ich numery, a zostaną usunięte w ciągu 24h. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
KLINIA-1984
#10 Popularyzator#

To proszę mi powiedzieć gdzie takowy numer można znaleźć, ponieważ jak wchodzę na którąkolwiek z zakończonych ofert na allegro lokalnie widnieje tylko nazwa sprzedawanego przedmiotu. Poza tym chciałbym się jeszcze pozbyć ogromu spamu, który otrzymałem i wyczyścić czat, zakończonych „zamówień od kupujących”, oraz „kupionych przeze mnie” rzeczy.

oznacz moderatorów
KLINIA-1984
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KLINIA-1984 gdy wejdziesz w zakładkę zakończone ogłoszenia i klikniesz w konkretną ofertę pokaże się strona danego ogłoszenia, a jego  numer znajdziesz na samym dole pod danymi sprzedającego. Odpowiadając na Twoje pytanie zadane w linkowanym wątku, Wasze opinie są dla nas bardzo ważne i dziękuję, że podzieliłeś się swoją. Zespół Allegro Lokalnie pracuje nad rozwojem tego serwisu i wszystkie pomysły i sugestie są dla nich cenne i przydatne. Zachęcam Cię do przeczytania wątku, który jest zapisem spotkania z Ekspertem z tego zespołu, by poznać też perspektywę drugiej strony.    

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
KLINIA-1984
#10 Popularyzator#

Okej odnalazłem. To tylko połowicznie rozwiązuje mój problem, ponieważ wciąż nie mogę usunąć m.in. historii czatu, gdzie ktoś proponuje kupno wystawionego przeze mnie przedmiotu w „obcym” języku (częsty problem zgłaszany przez użytkowników). Na marginesie dodam, że spotkanie z „ekspertem” już dawno sobie przyswoiłem (nie rozwiązało ono problemu z edycją ogłoszenia), poza tym przesiadłem się już na inne platformy sprzedażowe, gdzie mam większą kontrolę nad wystawionymi przedmiotami a z lokalnie zrezygnowałem, ale chciałbym po sobie pozostawić porządek. To proszę jeszcze mi tylko doradzić gdzie mam umieścić te numery zakończonych aukcji?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KLINIA-1984 pracujemy, żeby uszczelnić system wiadomości na Allegro Lokalnie, ale dla bezpieczeństwa i transparentności zespół Lokalnie nie zdecydował się jeszcze na wprowadzenie możliwości ich usuwania. Na pewno poinformujemy Was jeśli to się zmieni. Jesteśmy też z nimi w kontakcie i na bieżąco podsyłamy Wasze propzycje i sugestie.
Numery zakończonych ofert możesz wkleić tutaj, zajmę się resztą. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@la_nika 

Nie wiem czy ten Pan Expert jeszcze dalej pracuje, ale jeśli był/jest odpowiedzialny za rozwój allegro lokalnie, to ja bym go z tego stanowiska dawno pogonił. Poziom jego kompetencji pokazuje opanowanie umiejętności odpowiadania na zadane pytania: nawet nie wiedział jak wywoływać daną osobę, której odpowiada.

To co się dzieje (a w zasadzie nie dzieje) na lokalnie to jest jakaś polityka jazdy na hamulcu ręcznym. Brak usuwania chatów i zakończonych ofert (o których usunięcie trzeba prosić indywidualnie w jakimś wątku !), brak sortowania i opcji wyszukaj po nazwie oferty i wystaw ponownie (we własnych zakładkach), listy ofert, których nie można posortować po czasie do zakończenia (bo nie widać ile zostało do końca licytacji ; widać tylko na listach allegro, gdy ta oferta tam jest) ...

No jest tego mnóstwo, a zmiany jakie zauważyłem ostatnio to kosmetyka w prezentacji, a nic z praktycznych ułatwień.

Zaznajomienie się z tamtym spotkaniem z ekspertem dało mi wytłumaczenie na temat powodu ukrywania tego linka do wystawiania na allegro zwykłym. Po prostu Pan Rozwojowy mógł się pochwalić znakomitym wzrostem ofert na lokalnie i przy okazji zgarnąć jakąś solidną premię 🙂

oznacz moderatorów
KLINIA-1984
#10 Popularyzator#

Czyli jak się okazuje temat jest aktualny a „eksperci” z allegro tylko mydlą nam oczy, że coś robią.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cookie000 to, że nie wywoływał osób, którym odpowiada może co najwyżej świadczyć o braku znajomości działania naszego forum, a nie dziedziny, którą się zajmuje. To jedna z osób z dłuższym stażem na Allegro i profesjonalista, więc stanowczo nie zgadzam się, że o jego kompetencji świadczy to, że nie podawał loginów osób, któym odpowiada. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów