anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy pojawią się opcje edycji w sekcjach „Zam. od kupujących” oraz „Moje zakończone ogłoszenia"?

Idź do rozwiązania
nat_not
Moderator
Moderator

@roztocze11 Wszystkie sugestie bierzemy pod uwagę w procesie projektowania zmian. Niestety nie każda zostanie wdrożona. Jeśli podejmiemy decyzję o wprowadzeniu usprawnień, zostaniecie o tym poinformowani z wyprzedzeniem.

Natalia
   Moderator

Odp.: Kiedy pojawią się opcje edycji w sekcjach „Zam. od kupujących” oraz „Moje zakończone ogłoszeni

Idź do rozwiązania
KLINIA-1984
#9 Pomysłodawca#

Chciałbym kontynuować temat i dodać jeszcze, że nie tylko w sekcjach „Zamówienia od kupujących” oraz „Zakończone ogłoszenia” ogromny bałagan robi się również w dziale „Wiadomości”. Otrzymuję mnóstwo SPAM-u od osób piszących w obcym języku, które to rzekomo interesują się wystawionymi przeze mnie przedmiotami. Może najwyższy czas, aby wprowadzić nasze sugestie w życie i pozwolić nam usuwać niechciane wiadomości oraz nieaktualne aukcje?

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Kiedy pojawią się opcje edycji w sekcjach „Zam. od kupujących” oraz „Moje zakończone ogłoszeni

Idź do rozwiązania
nat_not
Moderator
Moderator

@KLINIA-1984 Dziękujemy za zwrócenie uwagi na ten problem. Niestety nie wszystkie sugestie mogą być wprowadzone od razu. Zazwyczaj potrzeba czasu, analizy jaka jest skala danego zjawiska. Muszę Cię prosić o cierpliwość.

Natalia
   Moderator

Idź do rozwiązania
Nicola_d
#7 Wielbiciel#

Popieram pytanie. Rowniez uwazam, ze taka opcja bylaby potrzebna.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Nicola_d
#7 Wielbiciel#

Zgadzam  sie. Tez mi bardzo brakuje tej opcji.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
KLINIA-1984
#9 Pomysłodawca#

Nowy Rok a istotnych zmian na allegro lokalnie ZERO. Czy będą brane wreszcie pod uwagę sugestie użytkowników tego portalu? Niemiłosierny bałagan robi się w sekcjach „Zamówienia od kupujących, „Zakończone ogłoszenia” i „Wiadomości” nie wspominając już o ilości otrzymywanego SPAM-u. Czekam na jakąś konkretną odpowiedź.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
KLINIA-1984
#9 Pomysłodawca#

Chyba trzeba się pogodzić z tym, że Lokalnie będzie "ubogim" bratem Allegro i przesiąść się na konkurencyjne portale z aukcjami. Jak dla mnie bałagan z w/w sekcjami jest nie do wytrzymania. Ja wysiadam.

Odpowiedz
Ładowanie...