anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy w końcu bedzie kontrola nad aukcją za którą kupujący nie zapłacił i kiedy bedzie licytacja na

Aborientelux
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie.  Mijają lata a ten problem nadal jest. Odnawialne aukcje na allegro lokalnie gdy kupujący nie zapłacił...niby sprzedający ma szansę na wyłączenie tego ale trzeba pilnować tego...I.czasami delikatnie ujmując nie działa...według mnie jak.nie zapłacone to allegro nie może automatycznie wznawiać tej aukcji.

Potem sprawa wystawienia na licytacje na allegro lokalnie tylko na 6 dni...powinno być na 3 dni też...zwłaszcza jak nie płacą i allegro czeka 5 dni potem jest to diabelskie automatyczne wznawianie. I Mamy 11 dni w plecy...

I następna ważna sprawa. Czarna lista też powinna być na allegro lokalnie.  

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Aborientelux dziękuję za Twoje sugestie! Przekażę je do zespołu który zajmuje się Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

O tym czy niesprzedany przedmiot jest ponownie wystawiany powinien tylko decydować jego właściciel a nie automat allegro . Doprowadzając do samowolnego ponawiania AL wprowadza zamęt wśród sprzedających jak i tych co chcą kupić a sprzedawca ma prawo się rozmyślić lub sprzedać w inny sposób .

oznacz moderatorów

TanaKA_KT
#7 Wielbiciel#

Niestety mam aukcję za którą kupujący nie zapłacił i nie została wznowiona.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TanaKA_KT podaj mi proszę numer tej oferty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

TanaKA_KT
#7 Wielbiciel#

Właśnie mam ten problem. Po jakim czasie od tego jak kupujący nie opłacił jest znowu przedmiot na lokalnym wystawiony?

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TanaKA_KT gdy kupujący nie zapłaci to po 5 dniach uznajemy, że do transakcji nie doszło i oferta jest wystawiana ponownie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

arekb81
#9 Pomysłodawca#

Powinno być jak na portalu O...X, czyli oferta zostaje zakończona dopiero po dokonaniu płatności.

Czasy wpłat na konto na poczcie i czekania kilka dni już dawno się skończyły.

oznacz moderatorów