anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient bez rejestracji

aszmika
#7 Wielbiciel#

Mam problem z osobą która kupiła  produkt z konta niezarejestrowanego (pojawił się tylko numer klienta). Konkretnie to ta osoba klikneła kup teraz, nie zapłacił/a, po czym po kilku dniach, gdy już anulowano sprzedaż, napisał/a do mnie że ten produkt jest jej/jego. Oskarża mnie o kradzież, bez żadnych podstaw. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Produkt mam już od trzech lat, osoba która mi go przekazała zapewne już nawet nie pamięta sytuacji. Co teraz? Mogę usunąć aukcje ale przecież problem przez to nie zniknie... 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

@aszmika teraz nie ma klientów niezarejestrowanych Client --- z numerem jest automatycznie przydzielanym nickiem do konta jeśli użytkownik go nie zmienił podczas rejestracji . Co do prawa własności jeśli nie masz jakiegokolwiek dowodu nabycia produktu , a ów klient dowiedzie ,że należy do niego ... cóż paserka ? , wyrok ...itp itd , jednym słowem ,,KŁOPOTY ,,

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria Najpierw wypadałoby spytać, czy problem dotyczy Allegro Lokalnie czy zwykłego Allegro, zamiast straszyć sądem. Z treści bym powiedział, że temat raczej dotyczy Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:94057046 Sugerowanie kłopotów dotyczy możliwej paserki i nie ma znaczenia czy to jest normalne allegro czy jakiś inny twór do niego podobny.

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@mwmonety @mdrogeria Nie o to pyta autor(ka) wątku, więc proszę was o wstrzymanie się z głupimi samosądami i czepianiem się słówek. Odpowiadajcie na temat.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:94057046 cyt ,,Oskarża mnie o kradzież, bez żadnych podstaw. ,, Może ma podstawy . Usunięcie ,czy pozostawienie aktywnej oferty nic tu nie zmieni . Klientka zawierając transakcję otrzymała dane sprzedawcy .

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria Przeczytaj regulamin Allegro Lokalnie. Nie doszło do zakupu, klient nie zapłacił. Koniec dyskusji. A wystarczyło przed straszeniem po prostu zapytać o szczegóły. Ale nie, trzeba sobie teoretyzować i wymyślać. Przemyśl swoje zachowanie.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

A gdzie ty widzisz tu elementy terroru? Znasz pojęcie tego słowa? To ,że ktoś sugeruje autorce o możliwych konsekwencjach w razie gdyby druga strona miała dowody na to iż produkt jest jego własnością ,nie jest żadnym naciskiem czy terrorem .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:94057046 jest tylko jedno pytanie , na które autor wątku może odpowie 

1. czy klientka chciała towar zarezerwować , a transakcja została anulowana i teraz domaga się finalizacji .

2. Znalazła swój zagubiony czy .... przedmiot i kliknęła ofertę ,aby zdobyć dane aktualnego posiadacza .

oznacz moderatorów

aszmika
#7 Wielbiciel#

Tak, dokładnie, chodzi o allegro lokalnie.

oznacz moderatorów

aszmika
#7 Wielbiciel#

Jak udowodnić paserstwo jeżeli nie ma dowodów nabycia produktu a produkt jest sprzedawany jedynie podczas akcji i nie są wydawane dowody zakupu?. To w ogóle możliwe? 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli zakupiony towar był przez allegro (nawet przed laty) to możesz poprosić portal o wyciągnięcie danych z tej aukcji z archiwum. Dowody zakupu nie są wymagane do wystawienia przedmiotu ale są potrzebne w razie kłopotów.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@aszmika NIE ROZUMIESZ PODSTAW  . To nie ma znaczenia gdzie sprzedajesz przedmiot i czy  go sprzedajesz czy nie . Sprawa rozbija się o dokument na podstawie ,którego weszłeś w jego posiadanie . Jeśli klient dowiedzie przedstawiając dowody ,że produkt należy do niego , a Ty nie masz nic ....... powodzenia .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@aszmika na jakiej podstawie kupujący wysuwa swoje twierdzenia i jak uzasadnia, że sprzedawany przez Ciebie produkt należy do niej?

oznacz moderatorów