anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próba wyłudzenia

Yarrl
#9 Pomysłodawca#

Witam. Chciałem kupić karty graficzne od użytkownika bill_dzik. Pieniądze wpłacone przed świętami. Potem dostałem wiadomość że jednak nie sprzeda. A jak poprosiłem grzecznieno zwrot pieniędzy ro usłyszałem

" ty płaczesz jak byś już został oszukany **piiip**eczko **piiip**na. Nie pisz do mnie leszczu.."  ". Jak zobaczę jeszcze jedną niemiłą wiadomość to jeszcze dłużej poczekasz ”

O dziwo tutaj Allegro cenzuruje chamstwo a w dyskusji można obrażać ludzi ile wlezie.

Jak widać moja prośba została przez troglodytę potraktowana jako przejaw słabości. Czy mam liczyć na program ochrony kupujących czy zgłaszać sprawę na policji?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

vonNogay
#16 Inspirator#

Jak Ci ten burak nie zwróci kasy to możesz liczyć na program ochrony kupujących 🙂

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Yarrl  zachowaj spokój. Rozpocząłeś dyskusje poprosisz o pomoc allegro, allegro pomoże Ci odzyskać pieniądze albo od sprzedawcy albo z POK.

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

Pewnie mu zaspamowałeś skrzynkę, bo nie odpisał w ciagu kilku minut 😄

oznacz moderatorów

Yarrl
#9 Pomysłodawca#

No właśnie nie. Czekałem całe święta bo nie będę człowiekowi truł a nawet jakby włożył przesyłkę do paczkomatu to i tak by to nic nie dało. 
Napisał do mnie we wtorek, że jednak nie sprzeda i że pieniądze odeśle do 18. O 21.30 wysłałem zapytanie czy już poszedł przelew. No i zaczęły się wyzwiska. 

oznacz moderatorów

Yarrl
#9 Pomysłodawca#

Niemiła wiadomość z mojej strony w rozpoczętej dyskusji brzmiała:
"Sprzedający zrezygnował ze sprzedaży. Proszę o zwrot wpłaconych pieniędzy."

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Widocznie są tacy co nie rozumieją słowa "proszę" i działa ono na nich jak czerwona płachta na byka.

oznacz moderatorów

Yarrl
#9 Pomysłodawca#

Moje obawy są chyba uzasadnione bo facet ponownie  wystawił te karty:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/gtx-1660-super-hht

oznacz moderatorów