anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient nie zapłacił za produkt

MAMY ROZWIĄZANIE!
Lajfhak
#4 Eksplorator#

Witam, 
mam komunikat jak na screenie. Klient nie odpowiada na maile. Moje ogłoszenie już nie wisi na liście ogłoszeń, więc nie mam możliwości jego sprzedaży. O co chodzi ? 
Z góry dziękuję za pomoc.

Lajfhak_0-1607182039571.png

 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
kostas11
#21 Demiurg#

@Lajfhak opisz co i jak bo foty nie zobaczymy, za małą range masz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Lajfhak
#4 Eksplorator#

1 grudnia klient kupił mój produkt i do teraz pisze ze przesyłka nie opłacona. Pisałem do niego wiadomości ale nie dostałem odpowiedzi. Co mogę zrobić w takiej sytuacji ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Lajfhak W zasadzie nic. jak na AL to ma 5 dni na zapłatę i oferta się automatycznie wznowi a na zwykłym 7 dni i wystaw powtórnie. Do Allegro napisz o zwrot prowizji jak takowa zostanie pobrana.

oznacz moderatorów
Lajfhak
#4 Eksplorator#

Czyli w zasadzie mogę np. wrzucić do koszyka wszystkie produkty konkurencji tak, żeby została tylko moja ??

Czy jeżeli ogłoszenie było promowane to jak wystawie drugi raz to automatycznie będzie promowane dalej ?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Lajfhak a gdzie sprzedaż na Allegro czy Allegro Lokalnie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Lajfhak
#4 Eksplorator#

na Allegro Lokalnie

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Lajfhak
#4 Eksplorator#

Dzięki 

A możecie mi powiedzieć, czy to faktycznie tak działa, że jak wrzuce wszystkeie produkty z danej kategorii do koszyka to mogę je tam trzymac 5 dni bez konsekwencji a w międzyczasie wystawie swój produkt i nie będe miał konkurencji ?? 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Lajfhak to Ci zablokują konto 🙂 a to jest tylko regulamin allegro takie wprowadzili zasady 🙂  Zgodnie z KC w sądzie możliwe że byś wygrał sprawę bo umowa została zawarta 🙂

@msniezek nie wpadłbym na to ale może przyjrzycie się temu bo sporo osób robi zakupy i nie płaci 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Lajfhak
#4 Eksplorator#

Dzięki za pomoc. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Lajfhak Na Allegro Lokalnie nie ma koszyka.

oznacz moderatorów
Lajfhak
#4 Eksplorator#

Faktycznie, jest opcja KUP TERAZ z obowiązkiem zapłaty. To dlaczego do teraz nie otrzymałem pieniędzy ? 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Lajfhak Dlatego, że na Lokalnie po pięciu dniach umowa jest rozwiązywana i nie ma obowiązku zapłaty.

oznacz moderatorów
Lajfhak
#4 Eksplorator#

A na zwykłym Allegro jest inaczej ?

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Lajfhak Tak, jest inaczej. Może poczytaj regulaminy, wszystko będziesz wiedział. Korzystając z Allegro akceptujesz regulamin, warto więc go znać.

oznacz moderatorów
Lajfhak
#4 Eksplorator#

Jasne dzięki.

oznacz moderatorów