anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejny brak wpłaty za wygraną aukcję na allegro lokalne

MAMY ROZWIĄZANIE!
asias1985
#7 Wielbiciel#

Czy wam też się zdarza, że nie wpłacają pieniędzy za wygraną aukcję na allegro lokalne?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
kostas11
#21 Demiurg#

Takie życie 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
asias1985
#7 Wielbiciel#

A jest możliwość żeby wystawić im jakiś komentarz?

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@asias1985 Nie, nie ma takiej mozliwości. Na przyszłość :Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie 2020-05-04.jpeg.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
asias1985
#7 Wielbiciel#

Wystawiałam przez aplikację i nie widziałam takiej opcji. Dziękuję za pomoc skorzystam. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@asias1985 Bo chyba w aplikacji jest niewidoczna 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
ThePasha
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry!

Co robimy w przypadku kiedy wygrający licytacje zniknął? Ktoś zrobił kilka podwyżek i po wygraniu aukcji nie odpowiedzi w chatu, nie płaci, nic już dwa dni. Poczekam, ale dalej co?

Czy mamy możliwość sprzedać przedmiot do kolejnej osoby w liste ofert? albo jeśli wystawić ponownie jak zabronić licytacji od tego kupiącego?

oznacz moderatorów
asias1985
#7 Wielbiciel#

Po pięciu dniach allegro ponownie wystawi przedmiot. Wcześniej kupująca( która wpłaciła po moim przypomnieniu) tłumaczyła się tym, że w kupionych przedmiotach nie widziała kupionych u mnie rzeczy. Więc może w tym tkwi problem, że ludzie szukają zakupów nie w tym miejscu gdzie trzeba? Nigdy nie kupiłam nocna allegro lokalne tylko sprzedawałam więc nawet nie orientuje się gdzie można sprawdzic, że coś siekupilo.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@asias1985 kupione masz https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

________
Κώστας
oznacz moderatorów
asias1985
#7 Wielbiciel#

Też bym szukała na allegro lokalnie. Pewnie szukałam zwykłym Allegro.

oznacz moderatorów
asias1985
#7 Wielbiciel#

Miało być szukała na zwykłym( w sensie kupująca)

oznacz moderatorów
ThePasha
#7 Wielbiciel#

Tak ja mu pisałem w chatu! Kiedyś kto mi piszę, widzę tego w Allegro i kopię na mailu. Jeśli kupiąca coś nie widzę to mogę odpowiedzieć - ale nie, mam na myśli ze to celowe zachowanie... niestety

 

oznacz moderatorów
asias1985
#7 Wielbiciel#

Szkoda że nie można wystawic negatywnego komentarza, zawsze to coś i ewentualnie zablokować licytującego.

oznacz moderatorów