anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koniec z Allegro lokalnym

LukeB24
#8 Zapaleniec#

przedstawię pewną teorię i zobaczymy czy się sprawdzi Allegro lokalnym ma być z marginalizowane bo nie przynosi zysków trzeba dodać opcję kup teraz co oznacza między innymi Allegro protect czyli konieczność wysłania kupującemu na 2 dni urządzenie do właściwie nie wiem po co żeby się pobawił i na przykład zrezygnował. 

 

To Allegro ma być głównym instrumentem i to on ma przynosić zyski i ściągać najlepiej firmy a nie konsumentów indywidualnych. 

Niestety będziemy skazani na **piiip**.

Tylko mam złą wiadomość Ali express i **piiip** odniosły sukces bo są bardzo łatwe w obsłudze natomiast Allegro to jest jakiś koszmar ja 4 lata nie korzystałem i to jest jakaś zupełnie inna firma. 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LukeB24 zamierzamy wciąż rozwijać Allegro Lokalnie 🙂 
Na Allegro Lokalnie możesz wystawić licytację oraz kup teraz, jedynie w ogłoszeniach nie ma takiej możliwości, trzeba ją dodać. Aby wyjaśnić problemy transakcyjne z Allegro Lokalnie, kupujący mogą zakładać dyskusję, a w przypadku trudności, złożyć wniosek o Allegro Protect. 
Na Lokalnie, kupujący ma 5 dni na opłacenie zamówienia, a sprzedający 7 dni na wysłanie przedmiotu. Jeśli masz problemy z obsługą Allegro Lokalnie, napisz proszę tutaj, pomożemy! 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Lukas_SbT
#8 Zapaleniec#

Gdzie na Allegro Lokalnie jest zakładka od tego o czym Pani pisze? Czyli kontakt termin sprzedaży, czas na płatność? Jak sprzedający nie zapłaci za przesyłkę to jak mogę go zgłosić albo anulować sprzedaż ze swojego panelu? Nie ma tam w ogóle opcji dla sprzedawcy. W dyskusji ni ma opcji "powiadom Allegro Lokalnie" czy coś podobnego. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Lukas_SbT Monika nie pisze o konkretnej zakładce. Przedstawia zasady, według których działa Allegro Lokalnie.

Jeśli klient nie opłaci zamówienia, zakup jest anulowany automatycznie. Sprzedający nie rozpoczynają dyskusji, robią to kupujący.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Lukas_SbT
#8 Zapaleniec#

Ok. Dziękuję za odpowiedź. 

oznacz moderatorów