anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto płaci za transport

MAMY ROZWIĄZANIE!
eljott
#8 Zapaleniec#

Wystawiłem przedmiot lokalnie z dwoma opcjami dostawy: paczkomat lub paczka pocztowa (z różnymi opłatami). Kupujący zrobił kup teraz przez apkę lokalnie i wpłacił bez kosztów dostawy. Kto pokryje koszty dostawy?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
eljott
#8 Zapaleniec#

@LEW433 próbowałem ale jest opór materii 🙂

oznacz moderatorów
eljott
#8 Zapaleniec#

Zgoda. Ale ja tego nie wybierałem a nawet nie wiedziałem. Dlaczego Al wybiera za mnie?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Znaczy darmowa dostawa na AL

ale czy jest

zapytajmy

A ten by tylko pytał, bo sam nie wie. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@eljott  wcześniej była promocja dostawa za darmo, może nadal jest. Ty płacisz za dostawę a allegro wciągu 3 dni zwróci koszt wysyłki zadeklarowanej w ofercie

oznacz moderatorów
eljott
#8 Zapaleniec#

 A jak mam się o tym dowiedzieć?

oznacz moderatorów
eljott
#8 Zapaleniec#

Dziękuję

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@eljott Allegro znowu uruchomiło promocję, w której niektórzy kupujący mają na Lokalnie darmową dostawę, dlatego otrzymujesz wpłatę bez kosztów wysyłki. Te koszty zwróci Ci Allegro w ciągu 3 dni. Poprzednia tego typu promocja też budziła wiele wątpliwości. Sprzedający w ogóle nie byli świadomi, że biorą w niej udział.

  1. Uczestnik Promocji, który spełni warunki, o których mowa w ust. 1 lit. a-e lub w ust. 1 lit. f-i powyżej otrzyma jednorazowo Promocyjną dostawę przedmiotu sprzedanego w ramach takiego Ogłoszenia Promocyjnego, do kwoty 11,00 zł. Promocyjna dostawa zostanie rozliczona za pośrednictwem Konta przez uznanie narzędzia rozliczeniowego Uczestnika Promocji w ramach sekcji Allegro Finanse w ciągu 3 dni roboczych. Promocyjna dostawa nie obejmuje opcji dostawy odbiór osobisty, przesyłka elektroniczna oraz dostawy z opcją płatności za pobraniem.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-przejdzmy-do-rzeczy-dostawa-0-zl-w-aplikacji-allegr...

oznacz moderatorów
eljott
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 

oznacz moderatorów