anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący kupił na Allegro Lokalnie maszynkę "za pobraniem" wysłałem produkt i klient nie odebrał.

malpka3500
#7 Wielbiciel#

Kupujący kupił na Allegro  Lokalnie u mnie maszynkę "za pobraniem" wysłałem produkt i klient nie odebrał telefonu.

Produkt wrócił do mnie , poniosłem koszty wysyłek oraz Allegro pobrało ode mnie prowizję za sprzedaż.

Chciałbym aby klient zwrócił mi za przesyłki oraz Allegro prowizję. Nie ma miejsca na Allegro Lokalnie również nie znalazłem takiego miejsca na moim Allegro gdzie mógłbym zgłosić taki problem. Czy to nie jest celowe działanie Allegro , aby zniechęcić sprzedawców prywatnych do zgłoszenia takich sytuacji i zachowania prowizji przez Allegro ? .

Mam podejrzenia że takie są działania Allegro aby utrudnić i zniechęcić , czy to nadaje się do zgłoszenia do UOKiK ?.

Moderatora proszę o zadziałanie wraz z zablokowaniem kupującego. Dane prześlę na podanego maila przez moderatora. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@malpka3500 A sądzisz że ktoś go zablokuje? nie zablokuje, nie udostępniaj pobrań ani odbioru osobistego, trudno odzyskać prowizję, o jej zwrot pisze się tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów

malpka3500
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za radę @LEW433 , właśnie edytowałem aukcje i usunąłem za pobraniem.

Czekam teraz na moderatora , hallo moderator

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@malpka3500 Ja widzę, co to jest za kupujący. Przesłałam już odpowiednie zgłoszenie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

snajper061
#8 Zapaleniec#
  • 14lat na allegro i to co robią że sprzedającymi to ręce opadają,bitą prowizję a ochrony brak jakiejkolwiek,nawet baranów którzy licytują dla zabawy nie można zablokować,szukam alternatywy u konkurencji gdzie nie będę Dymany
oznacz moderatorów