anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie chce odesłać przedmiotu.

akaczm1
#7 Wielbiciel#

ball.jpg

 

Sprzedałem drona. Kupujący powołał się na reklamację z tytułu rękojmi, pieniądze zostały zwrócone. W wyniku odesłania drona z dwoma akumulatorami okazało się, że jeden z nich jest zniszczony i uszkodzony. Zażądałem zwrotu mojego akumulatora jednak kupujący oczekuje, że ja mu najpierw odeślę ten jego akumulator a on mój, jednak nie mam zaufania do niego bo naprawdę nie wiem co otrzymam. Zaproponowałem aby kupujący odkupił mi akumulator jeżeli nie może odesłać w odpowiedzi otrzymałem "W dupe się całuj....". Allegro uznało problem za rozwiązany, kupujący zamknął dyskusję  a ja zostałem ze zniszczonym akumulatorem do drona.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

A3dam
#19 Nestor#

@akaczm1 
pieniądze zostały zwrócone.
okazało się, że jeden z nich jest zniszczony i uszkodzony.

Stare przysłowie mówi, że: pośpiech jest wskazany przy ... łapaniu pcheł lub jedzeniu z jednej miski.
A nie przy rozpatrywaniu reklamacji z tytułu rękojmi.

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro nie może upomnieć kupującego? W dupe się całuj...." @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

akaczm1
#7 Wielbiciel#

ball.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro nie może w takich przypadkach interweniować, kupujący pisze W dupe się całuj...."@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@akaczm1 
pieniądze zostały zwrócone.
okazało się, że jeden z nich jest zniszczony i uszkodzony.

Stare przysłowie mówi, że: pośpiech jest wskazany przy ... łapaniu pcheł lub jedzeniu z jednej miski.
A nie przy rozpatrywaniu reklamacji z tytułu rękojmi.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@akaczm1 na przyszłość, przyjmujesz towar na reklamację, sprawdzasz i wtedy podejmujesz decyzję o zwrocie kasy 🙂  A teraz pozostanie Ci sprawa w sądzie, na allegro bym nie liczył 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów