anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie daje znaku życia

MAMY ROZWIĄZANIE!
Krzysiek_312
#7 Wielbiciel#

Chcę trochę odgracić mieszkanie i posprzedawać parę rzeczy. Allegro lokalnie wydaje się idealnym rozwiązaniem.

Jedną z sprzedawanych rzeczy już dwa razy licytowała (sprzedaję tylko w formie licytacji) ta sama osoba. Za każdym razem wygrywała aukcję, ale potem nie dawała znaku życia. Czy można wpłynąć jakoś na tą osobę, aby dokończyła transakcję lub ją po prostu zbanować? Trochę to irytujące, że człowiek czeka najpierw 7 dni aż licytacja się skończy, potem kilka dni aż kupujący wybierze opcję dostawy, czego nie robi, licytacja jest unieważniana i zabawa zaczyna się od nowa. Kiedyś była opcja wystawienia kupującemu komentarza negatywnego, jak to jest rozwiązane teraz?

Za pierwszym razem napisałem do kupującego, aby wybrał sposób dostawy. Za drugim czekałem na odzew z jego strony.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Krzysiek_312 napisz do Allegro, może przywołają takiego żartownisia do porządku 🙂

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Proponuje sąd. 

oznacz moderatorów
szejk-gmbh
#13 Ambasador#

Na AL nie ma CL?

----------------------------------
Sprzedawca Twój wróg!
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Krzysiek_312 Na Lokalnie nie ma czarnej listy, nie ma też komentarzy. Wystawiaj na zwykłym Allegro, klikając zaznaczony na czerwono link;

AAAA.JPG

Na zwykłym Allegro kupujący ma obowiązek zapłaty, a na Lokalnie po pięciu dniach bez wpłaty umowa jest automatycznie rozwiązywana.

oznacz moderatorów