anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie dostał kodu na odbiór paczki

jetinka23
#8 Zapaleniec#

Witam . Sprzedałam na Allegro lokalnie encyklopedie kotów. Od wczoraj kupujący ma ją do odbioru z paczkomatu InPost. Dziś do mnie napisał z prośbą o podanie kodu odbioru. Odpisałam,że dostał maila i w aplikacji może też sprawdzić. A on dalej to samo pisze. Dodam ,że wysyłka nie była z opcją smart 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

To sprawdź i mu podaj.

Aktualny status paczki sprawdzisz na stronie przewoźnika lub w aplikacji InPost. Jeśli chcesz, możesz udostępnić numer przesyłki kupującemu.

oznacz moderatorów

jetinka23
#8 Zapaleniec#

Chyba mnie źle zrozumiałeś,kupujący prosi mnie o kod odbioru paczki ,a nie o numer paczki. Ja kodu odbioru nie mam bo niby skąd miałabym go mieć. To kupujący go dostał. Ja tylko widzę,że paczka jest w paczkomacie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To mu napisz gdzie ma szukać.

oznacz moderatorów

jetinka23
#8 Zapaleniec#

Dostał screen . Zobaczymy co dalej 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@jetinka23 Normalka > niektórzy (Lew) piszą byle co, nie przeczytawszy dokładnie wątku > to tylko po to aby mieć więcej postów > a może załapią przypadkiem punkt lub rozwiązanie

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@jetinka23 kupujący mógł mieć kiedyś zainstalowana aplikacje inpost lub podał błędne dane jak nie dostał kodu odbioru SMS.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@jetinka23 jeśli kupujący nie otrzymał kodu odbioru, a przesyłka oczekuje już w automacie, przekaż mu, by skontaktował się bezpośrednio z obsługą InPost

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

jetinka23
#8 Zapaleniec#

Dziękuję już odebrał 

oznacz moderatorów