anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie odebrał paczki za pobraniem. Skąd wziąć jego dane aby go pozwać do sądu?

tom2019
#7 Wielbiciel#

Kupujący nie odebrał paczki za pobraniem, choć się zobowiązał i powiedział że odbierze i wie wszystko. Jak dotarła mówi że nie dobierze i nie odda mi pieniędzy. Chcę go podać do sądu, ale potrzebuję jego danych. Niby urząd gminy może mi je dać. Ale jak przekonać do tego ten urząd? Wszystko się odbywało na czacie allegro. Czy allegro coś mi pomoże? Ktoś już z was coś takiego robił?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

pinsplash
#21 Demiurg#

@tom2019 czy kupił od Ciebie przez Allegro? czy tylko umowiliscie sie na czacie i kupił POZA Allegro?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

tom2019
#7 Wielbiciel#

Na allegro lokalnie potrącają ci co prawda prowizję ale sam wysyłasz za pobraniem. Nie było poza allegro 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@tom2019 a adres do wysyłki jest lipny?

oznacz moderatorów

tom2019
#7 Wielbiciel#

Mam skrytkę pocztową ale wydaje mi się że prawdziwa

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tom2019 Cześć 🙂 W mejlu po zakupie otrzymałeś dane, które były potrzebne do wysyłki towaru i przydadzą się w Twojej sprawie. Na wniosek organów ścigania możemy podać Ci dane jeszcze raz (pamiętaj jednak, że możemy nie być w posiadaniu innych danych niż te, które już masz). Nasz adres korespondencyjny to: Allegro sp. z o.o., ul. Wierzbięcice 1B, 61-569 Poznań.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

tom2019
#7 Wielbiciel#

Ten użytkownik ma ustawiony adres poczty polskiej i rzekomy numer swojej skrytki tak zamiast adresu zameldowania. Czy ma pani jak się tym zająć konkretnie w mojej sprawie? Aby uzyskać prawdziwy adres itp?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@tom2019 Allegro może przekazać takie dane - jeśli je posiada - tylko organom ścigania i tylko na ich wniosek.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tom2019 Napisz do nas przez ten formularz, opisz dokładnie sytuację, podaj proszę login Kupującego i numer zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ko_alka Czy na Allegro mozna bezpiecznie sprzedawać? 🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash NIE 😄 Śmiało można popsuć aukcje i narazić sprzedawców na straty i być anonimowym 😞

Bez pełnej aktywacji konta możesz:

  • kupować przedmioty poprzez opcję kup teraz oraz brać udział w licytacjach

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czemu do zakupów nie przeprowadzacie pełniej aktywacji z potwierdzeniem danych kupującego ??? Może warto o tym pomyśleć !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@tom2019 Dobra rada na przyszłość - nie wysyłać za pobraniem!

oznacz moderatorów