anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie odpowiada na wiadomości.

tumerlin
#8 Zapaleniec#

Witam,

Kupujący Wylicytował produkt lokalnie ale nie odpisuje i nie zgłasza się po produkt. Jak można wystawić produkt ponownie oraz zablokowac kupującego?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pinsplash
#21 Demiurg#

@tumerlin Na lokalnie nie zablokujesz. Ma 5 dni na wpłatę. Jak nie wpłaci przedmiot "sam" się wystawi ponownie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz pewność że nie opłaci a ma 5dni to wystaw, jakby nawet opłacił to zwrocisz mu środki Allegro nic Ci nie zrobi.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@tumerlin Regulamin AL nie nakazuje odpowiadania na pytania ,nie wymaga od kupujących wywiązywania się z opłacaniem transakcji jak i odbierania produktu , ale za to prowizje zwane opłatami transakcyjnymi uważa za bezzwrotne jak klient oleje zakup.

oznacz moderatorów

tumerlin
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc. 

Wystawiłem produkt ponownie. Mam nadzieję, że kupujący nie będzie w kółko eliminował mojej aukcji 🤦🏼‍:płeć_męska:

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@tumerlin Po prostu trafiłeś na kolejnego "chaberka", który licytuje z nudów > nic nie poradzisz > taki urok AL > jak zalicytuje następny raz i nie opłaci, to zgłoś go do Allegro > zablokują mu konto

oznacz moderatorów

gbartosz83
#8 Zapaleniec#

Kupujący pytał o przedmiot po czym w ogóle nie przeczytał moich wiadomości. Czy można do niego jakoś dotrzeć?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

A po co?

oznacz moderatorów

gbartosz83
#8 Zapaleniec#

żeby dokonał zakupu lol

oznacz moderatorów