anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie odzywa sie brak wpłaty

promyczek911
#7 Wielbiciel#

Witam. Sprzedałam wczoraj przed południem telefon przez kup teraz lokalnie. Kupująca kupiła, ale brak wpłaty, pisałam 2 wiadomości, cisza z jej strony. Rozumiem że wpłaty nie zobaczę? I co mam teraz czekać 6 dni bo ktoś sobie kupuje dla fanu? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mwmonety
#21 Demiurg#

Allegro pozwala na takie zabawy , po 5 dniach aukcja sama się wznowi .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@promyczek911 Tak, masz czekać pięć dni, takie są zasady na Allegro Lokalnie. Wystawiając tam nie możesz żądać natychmiastowej zapłaty. Na bazar możesz iść i tam kupujący od razu musi zapłacić, jeśli chce otrzymać telefon. Po pięciu dniach bez wpłaty ogłoszenie się odnowi, o ile kupujący nie wybrał dostawy za pobraniem lub odbioru osobistego, bo wtedy się nie odnowi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@promyczek911 Sprzedaż na AL jest obarczona takim ryzykiem, klika że kupuje i nie płaci, ma na to 5 dni. Możesz się z nim"szarpać".

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Powtarzanie postów nie jest potrzebne, zaśmieca tylko AG i rozwleka wątki.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zgadzam się, było dobrze, np; wczoraj.🤖 Nikt tu ciebie nie trzyma.

oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#

Tak dziala all...sprzedajacy na milczec,placic prowizje i zabiegac zeby mu jakosc sprzedazy nie spadla🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

promyczek911
#7 Wielbiciel#

Mija 3 dzień kupująca nie daje znać, nie odpisuje widziałam, że loguje się. Płatność nieopłacona. Mam rozumieć, że już nie opłaci? Mogę wystawić raz jeszcze ogłoszenie? Typiare zablokowałam. 

oznacz moderatorów

promyczek911
#7 Wielbiciel#

Allegro proszę zrobić coś z tym! Bo widzę, że dzieję się tak nagminnie! To nie potrzebna strata czasu i prowizji dla sprzedającego. 

oznacz moderatorów