anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie opłacił przedmiotu

trybuna
#8 Zapaleniec#

Witam, 

na Allegro Lokalnie sprzedałem przedmiot a kupujący tak odnotował system nie opłacił przedmiotu nieudana transakcja zatem zakup należy uznać za anulowany.

Nie mogę przywrócić tej aukcji na Allegro Lokalnie? 

Wydaje mi się że mogło dojść do próby wyłudzenia numeru konta ale poniewarz nie mam aktywowanych przelewów 24 tylko Payu chyba z tego powodu anulowano.

Proszę sprawdzić historię z Allegro Lokalnie i odpisać w tej sprawie.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli wpłata nie zostanie odnotowana w ciągu 5 dni od sprzedaży system sam ją ponownie wznowi po tym okresie.

oznacz moderatorów

trybuna
#8 Zapaleniec#

Mega słabe bo jak chciał by kupić to npisał by że ma problem z płatnością etc. a tak 5 dni próżni dla sprzedającego a kupujący żarty może sobie robić na okrągło.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Aktywacja Przelewy24 nie mają nic wspólnego z opłaceniem zakupu. Na AL tak już jest kupujący kupuje i nie płaci. Oszustwa są tam częste. Jeżeli kupujący opłaci to ty masz środki tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ i wtedy wysyłasz.

oznacz moderatorów

trybuna
#8 Zapaleniec#

Jak wystawić ponownie przedmiot nie sprzedany bo nie widzę w tej chwli żadnej opcji, aukcja się zakończyła płatności brak a kupujący się nie odzywa. 

Najlepiej wystawił bym to ponownie odświeżył ogłoszenie zamiast wstawiać je na nowo.

Nie mam już tych zdjęć na desce.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

trybuna
#8 Zapaleniec#

Na co czekać pięć dni albo mam pieniądze i kupuję po zapoznaniu się z opisem i warunkami oraz opłatami albo klikam bez pokrycia mija dzień i aukcja ląduje od nowa to ma sens. Czekanie pięć dni to jak dyskryminacja sprzedającego który zostawia na Allegro pieniądze. Jakie są rystrykcje dla takich żartownisiów bo tak to odbieram.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz wystawić na zwykłym Allegro: Odp Jak wystawić przedmiot tylko na allegro (bez lokalnie).png

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Masz w formularz wystaw przez dotychczasowy formularz (na dole prawa strona) i wystawiasz na zwykłym Allegro.😁

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@trybuna Cześć. Po 5 dniach będziesz mógł ponownie wystawić przedmiot. Błąd płatności może wynikać po prostu z niewiedzy Kupującego, zatem spróbuj proszę skontaktować się z nim - możesz skorzystać z Centrum Wiadomości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

trybuna
#8 Zapaleniec#

Niestety po raz kolejny ta sama sytuacja na lokalnie najpierw prosby o udostepnienie kup teraz pozniej zwlekanie i nie kupowanie. Efekt przedmiot spada z listy poza tym jest oplata ktora treba anulowac i finalnie nie ma mozliwosci ukarania takiego cwaniaczka przez chociazby komentaz.

w ten sposob sa zdejmowane oferty konkurencyjne. Dlaczego Allegro chcac podnosic poziom i standardy nic z tym jeszcze nie zrobilo

oznacz moderatorów