anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący oczekuje, że wyślę produkt, którego już nie mam, co zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
dominio3214455
#8 Zapaleniec#

Witam wystawiłem kiedyś na allegro przedmiot po kilku dniach został sprzedany na **piiip** kupującemu oczywiście zostały zwrócone środki za zakup lecz on nie daje za wygraną i głowę suszy o wysłanie przedmiotu pomimo próśb o nie kupowanie. Oczywiście wpłata została zwrócona kupującemu co mam udukomentowane w allegro finanse czy można prosić o pomoc. Bardzo dziękuję czy grożą mi jakieś problemu pomimo oddaniu pieniędzy bo robi to się bardzo męczące odpisywanie na wiadomości zwrot oczywiście zrobiony w allegro finanse

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
LEW433
#21 Demiurg#

Nie rozumiem skoro zwróciłeś mu środki, ale jak teraz on kupuje skoro oferty już nie ma?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

bo automat wznawia jak ten durny tą ofertę

oznacz moderatorów
dominio3214455
#8 Zapaleniec#

Tłumacze kupujący kupił przedmiot na allegro którego nie posiadałem pomimo próśb o nie kupowanie kupił go a ja zrobiłem mu zwrot co mam udukomentowane lecz mam cały czas spór a jest to meczace na odpisywanie boję się że allegro protect mu pomoże i będę musiał mu oddawać pieniądze pomimo ich oddania

oznacz moderatorów
dominio3214455
#8 Zapaleniec#

Nie automat a kupujący jest bardzo upierdliwy i nie daje za wygraną pomimo zwrotu środków 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@dominio3214455 czy definitywnie zamknąłes tą ofertę? sprzedawałeś jako prywatny?

 

oznacz moderatorów
dominio3214455
#8 Zapaleniec#

Tak zostały zwrócone środki poprzez allegro finanse co mam udukomentowane a kupujący ciągle mi suszy głowę a męczy mnie ciągle odpisywanie bo jak nie odpisze to allegro weźmie się za mnie nie wiem czemu to takie trudne człowiek jest chory chyba psychicznie człowiek uczciwie oddał pieniądze nie oszukał a człowiek suszy głowę 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @dominio3214455  zgłoś stalking allegro ci nic nie zrobi skoro kasa została oddana a to konto nie jest firmowe

oznacz moderatorów
dominio3214455
#8 Zapaleniec#

Jak to zrobić 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ofertę usunąłeś z Allegro?

oznacz moderatorów
dominio3214455
#8 Zapaleniec#

Tak od razu jak kupił usunęła się sama oraz niezwlocznie zrobiłem zwrot w allegro lokalnie dostałem potwierdzenie na meila

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak mu zwróciłeś kasę to może tylko iść do sądu, Napisz mu że go zgłosisz na Policje za nękanie.

oznacz moderatorów
dominio3214455
#8 Zapaleniec#

To rozumiem że będę miał kłopoty pomimo zwrotu pieniędzy 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@dominio3214455 po 1 musiałby założyć pozew cywilny a to koszt ok 1,5-2 tys zł jak weźmie prawnika, po 2 musiałby ci udowodnić że to że nie dostał przedmiotu spowodowało że poniósł straty materialne z teggo powodu np nie dostał przedmiotu potrzebnego mu do pracy. Powiem tak w totka prędzej wygrasz niż jemu się to uda udowodnić że nie wspomnę jak bardzo by musiał być uparty

oznacz moderatorów
dominio3214455
#8 Zapaleniec#

Rozumiem czyli dalej muszę się męczyć z odpisywaniem jemu jest to już męczące jak bym wiedział że tak będzie w życiu go bym nie wystawił a strat materialnych nie poniósł bo dostał zwrot 

oznacz moderatorów
dominio3214455
#8 Zapaleniec#

Dobrze a allegro protect mu coś da pomimo zwrotu bo widziałem tam taki zapis czy lepiej będzie usunięcie konta i zrobienie nowego 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@dominio3214455 jak zwróciłeś wszystko co Ci wpłacił to nie będą mieli podstaw.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dominio3214455 zwróciłeś kupującemu wpłatę, więc ten zakup nie kwalifikuje się do otrzymania Allegro Protect przez kupującego. Poprosiłam już o zakończenie tej dyskusji, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dominio3214455 dyskusja jest już zakończona jako rozwiązana 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów