anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupujący prosi o podanie adresu email

skydiver52
#8 Zapaleniec#
Client:104378575 chce mój e mail żeby dokonać zakupu podałem mu adres po czym kupuje wystawiony przedmiot i po chwili przychodzi wiadomość niby od allegro z adresu Allegro@delivery-payment5.0rg , w wiadomości email zatytułowanej otrzymano płatność, informujemy , że zamówienie ma być zaakceptowane w ciągu trzech godzin po otrzymaniu  maila z informacją i żebym zaakceptował zamówienie od razu widać że to oszustwo
 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

marcin_krecik
#7 Wielbiciel#

Niestety masz racje, zjawisko wyjątkowo uciążliwe @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ zablokują konto i to wszystko. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@skydiver52 Cześć. To konto jest już zablokowane. Jeśli masz taką możliwość, to prześlij nam proszę tego mejla (za pomocą "przekaż dalej") na adres phishing@allegro.pl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:49189887
#7 Wielbiciel#

mam ten sam problem od użytkownika 

kamix1_2008

wczoraj poprosiła o e-mail i za chwile przyszła mi wiadomość na pocztę żeby potwierdzić sprzedaż w ciągu 3 godzin  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49189887 Bardzo dziękuję za zgłoszenie, na tym koncie doszło do włamania, ale już je zabezpieczyliśmy, więc wszystko jest w porządku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów