anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący wpłacił pieniądze mimo to nie dotarły

Client:70634824
#7 Wielbiciel#

17 stycznia kupujący przez allegro lokalnie kupił odemnie przedmiot. Przelew do tej pory nie doszedł.

Jaka może być tego przyczyna? 

 Pozza tym oferta w czasie zakupi była nie aktualna, czy jest jakaś możliwość żeby ta osoba anulowała jeszcze ten przelew aby pieniądze do niej wróciły?

Ponadto zostałam obciążona kwota kwotą 30 zł za sprzedaż mimo, że do translacji nie dojdzie czy da się to jakoś rozwiązać żeby nie płacić tej kwoty? 

Z góry dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Vryko
#18 Luminarz#

Na lokalnie kupi dopiero po wpłacie. Skoro nie ma wpłaty - nie ma zakupu. O zwrot możesz poprosić tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=deaeb72e-573a-4c73-9a8d-79fb2e16f5f1

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Czyli za dwa tygodnie dopiero kupi, a ty przeniosłeś się w czasie, żeby uprzedzić wydarzenia?

oznacz moderatorów

Client:70634824
#7 Wielbiciel#

Kupił odemnie 17 stycznia. Ja wtedy już nie miałam przedmiotu, więc napisałam, że zwrócę pieniądze jak tylko dojdą, ale od tamtego czasu nie doszły do mnie. 

Mimo to zostałam obciążona kwotą 30 zł za tą transakcję. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:70634824 Jak kupił 17 stycznia, skoro dzisiaj jest dopiero 3 stycznia?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:70634824
#7 Wielbiciel#

Oj 17 grudnia *

oznacz moderatorów

Client:70634824
#7 Wielbiciel#

Mała pomyłka, chodziło mi oczywiście o 17 grudnia. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:70634824 Skąd wiesz, że zapłacił, skoro nie masz pieniędzy? Tu zobacz; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ Jeżeli nic nie ma, to nie zapłacił. Jeżeli masz jego wpłatę, to wypłać na swoje konto bankowe i oddaj mu zwykłym przelewem. O zwrot opłaty za transakcję możesz poprosić Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Dołącz potwierdzenie przelewu zwrotnego lub jakiś dowód na rezygnację kupującego.

oznacz moderatorów

aukcje123
#7 Wielbiciel#

"Ponadto zostałam obciążona kwota kwotą 30 zł za sprzedaż mimo, że do translacji nie dojdzie czy da się to jakoś rozwiązać żeby nie płacić tej kwoty?"

Na sam początek: nauczyć się czytać

...regulaminy.

"Ponadto zostałam obciążona kwota kwotą 30 zł za sprzedaż mimo, że do translacji nie dojdzie"

... nie dojdzie z Twojej winy, bo zaoferowałaś przedmiot, którego nie masz

 

" Pozza tym oferta w czasie zakupi była nie aktualna, czy jest jakaś możliwość żeby ta osoba anulowała jeszcze ten przelew aby pieniądze do niej wróciły?"

'Powwinnaś' 'zzapłacić' 'proowizję', 'boo' to Twoja wina, że do transakcji nie dojdzie.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:70634824, płatność za ten zakup była zrealizowana przez Allegro Finanse, dlatego środki za sprzedaż tego produktu znajdują się obecnie na Twoim saldzie. Tutaj opisaliśmy, w jaki sposób możesz je wypłacić na swoje konto bankowe. Pamiętaj, że jeśli wypłacasz pieniądze po raz pierwszy, musisz najpierw aktywować usługę PayU poprzez przelew weryfikacyjny. Aby aktywacja się udała, Twoje dane na rachunku bankowym muszą być identyczne, jak w ustawieniach Allegro.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów