anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący wygrał licytację teraz chce abym mu podała numer konta on zapłaci i podeślę swojego kuriera

agawdo1
#8 Zapaleniec#

Kupujący wygrał licytację teraz dojrzał że jest przesyłka dla niego za droga chcę wpłacić mi pieniądze na moje konto i on zleci odbiór przesyłki kurierowi swojemu. Nie wiem jak postąpić. Czy mogę zmienić opcję dostawy po wygraniu licytacji.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak zapłaci na twoje konto bezpośrednio , to niech anuluje ten zakup a ty mu wyślesz tak jak razem uzgodnicie .Możesz też po anulowaniu wystawić ponownie w uzgodnionym z nim terminie z kosztami dostawy jakie ustalicie by mógł to kupić ponownie .

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@agawdo1  Teoretycznie jest to możliwe, ale trochę dziwne.   Akurat znajdzie tańszego kuriera....😛

Jeżeli wpłaci pieniądze to nie ma problemu,  może być problem jeśli dośle ci fałszywy dowód wpłaty że to niby wpłacił.  To jest typowa metoda oszustów,  może też podesłać  link  do banku że to niby masz sprawdzić wpłatę, a faktycznie chodzi o wyłudzenie twoich kodów do banku.

Uważaj na takich krętaczy, nie dawaj się wrobić.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie podpieramy się podsyłanymi potwierdzeniami wpłaty tylko wpływami na konto .Jak ktoś wpłacił i kasa jest zaksięgowana to dopiero wysyłamy .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak możesz zrobić ale nie wysyłaj dopóki nie zapłaci, pamiętaj ze po co, dla Ciebie bezpieczniej jest przez AF. Na AL takie maile z podsyłaniem kuriera były to próby oszustwa, uważaj więc.😁

oznacz moderatorów