anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący wylicytował 3 przedmioty i chce żeby wysłać wszystko w jednej paczce za jedną wysyłką.

ROBERT-R167
#7 Wielbiciel#

Co ma kupujący uczynić aby to zrealizować? Co ja mam zrobić ze swojej strony?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

az1rael
#21 Demiurg#

@ROBERT-R167 musisz mieć dowód na wysłanie wszystkiego w 1 paczce
nieraz się zdarzały przekręty bo ja dostałem 1 paczkę zamiast 3 chcę resztę towaru, ale wszystko było w tej 1 paczce! Nie jest tylko przedmiot x. Nagrywasz pakowanie paczki z umieszczeniem w niej całych przedmiotów i włożenie jej do paczkomatu, oznacz paczkę jakimś symbolem np czerwona strzałka z dopiskiem góra markerem żebyś wiedział potem że to twoja paczka a na filmiku było to widać. W wiadomości od kupującego niech ci napisze przez panel allegro, że prosi o wysyłkę w 1 paczce całości zamówienia. Jak nadasz paczkę to wyślij kupującemu nr paczki w wiadomości przez allegro. Porady dotyczą allegro lokalnie pozwolą potem skutecznie obronić się przed potencjalnym oszustwem kupującego. Co do wysyłki to normalnie zapłacił za 3 paczki nadaj 1 wykup sobie etykietę do przewoźnika zapakuj, naklej, wyślij. Za 2 paczki poproś w wiadomości allegro o nr konta do zwrotu tych paru złotych, zrób przelew.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ROBERT-R167 Tyle tylko żeby mieć potwierdzenie że wysłałeś wszystko w jednej paczce(zdjęcia itd), dogadałeś si e z  kupującym więc wyślij.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Możesz się z nim dogadać by anulował zakup tych 3 pozycji i mu wystawisz wszystkie te przedmioty w jednej aukcji i wtedy będzie miał w jednej paczce .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@ROBERT-R167 Przy dokonywaniu płatności kupujący musi zgrupować transakcje, tzn. zaptaszkować wszytskie od tego samego sprzedawcy i zapłacić razem. Wtedy możesz normalnie wysłać jedną przesyłką, bez żadnych akrobacji

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@TomBanknoter Nie wiem czy na AL tak się da zaptaszkować ale i na normalnym jak ktoś ustawi jeden przedmiot na jedną wysyłkę to i tak system naliczy wielokrotność kosztu nadania.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@kolekcjoner608 Faktycznie, nie zwróciłem uwagi, że to dotyczy Lokalsa. Z tym akurat nie mam żadnego doświadczenia.

oznacz moderatorów