anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący z zagranicy????

ultrad
#2 Obserwator#

Wystawiłem na sprzedaż przedmiot z opcją wysyłki Pocztą Polską. Jakież było moje zdziwienie jak kupujący okazał się francuzem i adres wysyłki jest do Francji??? Przedmiot został opłacony ale ja nie zgadzam się na wysyłkę za granice gdyż koszty są zbyt wysokie, na pewno nie takie jak deklarowałem wystawiając ofertę. Chcę anulować transakcję, co mam teraz zrobić?

Czy Allegro Lokalne może kupować ktoś z zagranicy??? z wysyłką do innego kraju???

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@ultrad A dlaczego niby nie może? Niech Ci dopłaci za wysyłkę.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ultrad Tak na Allegro mogą kupować osoby z zagranicy. Poproś kupującego o dopłatę do wysyłki zagranicznej i wyślij po przedpłacie. Jeśli nie dopłaci i nie udostępniłeś w ofercie cenników zagranicznych, nie masz obowiązku wysłać.

Jeżeli jednak nie dojdziecie do porozumienia, wypłać pieniądze na swoje konto i oddaj kupującemu zwykłym przelewem. O anulowanie prowizji poproś Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Załącz potwierdzenie zwrotu wpłaty.

oznacz moderatorów

ultrad
#2 Obserwator#

Na Allegro Lokalne nie ma opcji dopłaty za przedmiot!!! Czytajcie proszę ze zrozumieniem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ultrad Może przecież ci dopłacić na konto, w czym problem?😁 Na AL żeby oddać kasę, musisz wypłacić na swoje konto i przelać na konto podane przez kupującego.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ultrad Na Allegro świat się nie kończy, może dopłacić na konto!!!

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Na allegro lokalnie nie ma czegoś takiego jak cenniki. Metody dostawy (które nie uwzględniają wysyłki za granicę) wybiera się bezpośrednio w formularzu wystawiania przedmiotu i tam też podaje się ich koszty.
Tym razem @ultrad dostał poradę w części teoretyczną.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów