anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem aparat na allegro lokalnie i nie mam go w zamówieniach...

Vskyinteractive
#7 Wielbiciel#

Cześć

Sprzedałem aparat na allegro lokalnie, wpłaciłem należną prowizję lecz nie mam nadal w zakladce zamówienia (allegro głowne) ze sprzedałem przedmiot... Co robię źle? Obecnie nie mam możliwości wysyłki ( konto jest aktywne pod sprzedaż)

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

xyz96
#21 Demiurg#

No to zobacz w sprzedanych na Lokalnie 🙂

https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane

oznacz moderatorów

Vskyinteractive
#7 Wielbiciel#

Właśnie w to wchodzę i co dalej? Nie mogę albo nie potrafię wejść chociażby w wysyłkę aby można było wysłać. Natomiast mam dane kupującego itd... ehh tak to jest jak się człowiek nie zna

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes...

Tam nadasz systemowo tylko przez InPost, link wyżej.

Pozostałe metody nadajesz ręcznie, tradycyjnie.

oznacz moderatorów

Vskyinteractive
#7 Wielbiciel#

Chyba że jeśli posiadam te dane, mam nadać poprostu paczkę w paczkomacie no ale gdzie w takim razie kupujacy zapłaci za płatność jak nie mam możliwosci wpisania numeru konta

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Vskyinteractive a masz za pobraniem czy przedpłata ? wysyłasz jak zobaczysz kasę w zakładce Środki i historia operacji.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Vskyinteractive
#7 Wielbiciel#

Za pobraniem

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Vskyinteractive no to masz dane i teraz nadaj kupującemu, a numer konta podasz na druku nadania, jak klient odbierze paczkę, kasę dostaniesz na konto 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Vskyinteractive No to wyślij za pobraniem, ale tradycyjnie, nie przez Allegro. Systemowo tego nie zrobisz. Co tam kupujący wybrał? Kuriera? No to zamawiasz kuriera i wysyłasz za pobraniem.

oznacz moderatorów

Vskyinteractive
#7 Wielbiciel#

Ok już chyba czaję, dziękuję:)

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Vskyinteractive Masz zapłatę za towar, nie masz kasy, klient nie zapłacił, ma 5 dni. Nie wysyłaj towaru. Na AL powinieneś mieć tu:https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433  Znowu wszystko mylisz, pytającemu nie o to chodzi. Jakie 5 dni? Co ma nie wysłać, skoro sprzedał i prowizję opłacił ??

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Vskyinteractive zerknij do zakładki sprzedane

Jak dałeś allegro paczkomat to nadasz z poziomu konta a jak inna dostawę to trzeba samemu ogarnąć wysyłkę 😄

Tu masz instrukcję do paczkomatów allegro 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Vskyinteractive
#7 Wielbiciel#

Problem w tym że:

  1. Znajdź właściwe zamówienie i
  2. kliknij [Przygotuj paczkę do nadania].  - Dokładnie tego nie mam...
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Vskyinteractive a jaką dałeś formę dostawy ? jak inna niż allegro paczkomat to musisz na własna rękę nadać 😞

a masz kasę za zamówienie w zakładce Środki i historia operacji.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Vskyinteractive
#7 Wielbiciel#

Inpost i przesyłka za pobraniem

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Vskyinteractive No to wejdź na stronę InPost i zamów kuriera InPost za pobraniem lub wyślij paczkomatem za pobraniem, ale tradycyjnie, nie przez Allegro 🙂

oznacz moderatorów

Vskyinteractive
#7 Wielbiciel#

Myślałem że przez allegro lokalnie będę mieć możliwość kliknięcia linku do Inpost żeby wygenerować etykietę

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Vskyinteractive Masz taką możliwość, link masz wyżej, ale nie za pobraniem. Za pobraniem wysyłasz ręcznie.

oznacz moderatorów