anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący z zawieszonym kontem, nękanie przez allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
megadeath
#9 Pomysłodawca#

 

Witam, mam pytanie a właściwie problem z kupującym który pomimo zawieszonego konta dalej grozi i nęka. Sprawa już tutaj była opisywana, rozmawiałem z allegro w Poznaniu,  natomiast moje pytanie jest takie:

dlaczego pomimo zawieszonego konta muszę się użerać z tym człowiekiem ? złamał regulamin allegro, jego konto zostało zawieszone a mimo to ciągle muszę wysłuchiwać gróźb tego człowieka.

Nie ma możliwości żebym miał zwyczajnie święty spokój? regularnie opłacam wszystkie zaległości na tym portalu i nie przypominam sobie żeby allegro kiedykolwiek tolerowało takie zachowanie a pomimo to ten problem się ciągnie i końca nie widać.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@megadeath wyślij mu 

Art. 190a KC

§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Konto mu zablokowali aby nie mógł kupować i sprawiać problemy ,szkoda że szczekać jeszcze może .

oznacz moderatorów
megadeath
#9 Pomysłodawca#

@kolekcjoner608 no właśnie o to się rozchodzi .. dlaczego z automatu nie ma zwyczajnie bana? konto zamknięte, "zapraszam wyp..". Teraz allegro ma spokój bo nie im będzie zawracał D tylko mnie a tego mam już szczerze dość. Byłem przekonany, że z zawieszeniem konta idą jakieś większe konsekwencje.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@megadeath bardzo mi przykro z powodu wiadomości jakie otrzymałeś od tej osoby. Konto jest już zablokowane, dodatkowo zablokowaliśmy tej osobie możliwość wysyłania wiadomości na czacie Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów