anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zgłosił, że nie otrzymał zamówienia, a moje konto zostało zablokowane, co robić?

madzialenkaa93
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem na Aukcji Telefon. Paczka nadana w Paczkomacie widnieje jako gotowa do wyjęcia z paczkomatu Nadawczego i wyruszy w podróż. Allegro zwróciło pieniądze Osobie która kupiła ten telefon. Jednocześnie Klient twierdzi, że etykieta była na błędny adres rzekomo. Ale ja etykiety nie wpisywałam tylko taka dostałam z Allegro. Mam potwierdzenia nadania paczki z Inpost. Co mam w tej sprawie zrobić. Chciała bym aby moje konto zostało odblokowane, bo ja zrobiłam wszystko to co powinnam a jestem stratna na tym Bardzo. 

oznacz moderatorów
48 ODPOWIEDZI 48

madzialenkaa93
#7 Wielbiciel#
  • Odpusuje ale oni tylko jKby jego wersję znali i uznali. On czyt. [edycja]  napisał mi, że błędny adres, to jakim prawem on chce zwrot jak sam podawał taki adres. Ja wydrukowałam etykietę  Allegro nie sama sobie. Mam potwierdzenie że paczka jest w Paczkomacie Inpost. Mam też screnyjak pisze ze tonie jego adres. Pisałem o dane do przelewu to mi numer konta tylko wysłał. Odpusuje chwilę przed końce. Terminów. Pomocy!! Moderatorzy
oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

Moderatorów możesz przywołać tylko tak (oznaczając ich)

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

To wydrukuj jeszcze raz etykiete do pdfa i zalacz w dyskusji ze skoro podal zly adres to nie twoja wina 

oznacz moderatorów

madzialenkaa93
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  zwróciam pieniążki Panu [edycja], mam potwierdzenie a Nadal konto jest zablokowane?? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@madzialenkaa93 Cześć. 🙂 Widzę, że otrzymałaś już odpowiedź mejlową w tej sprawie — dokumenty zostaną zweryfikowane w ciągu jednego dnia roboczego (zatem w poniedziałek). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

madzialenkaa93
#7 Wielbiciel#

Ale ja to w czwartek płaciłam i mam czekać do poniedziałku.? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@madzialenkaa93 Potwierdzenie zwrotu pieniędzy do kupującego wysłałaś nam dopiero w czwartek w nocy. Wszystkie zgłoszenia rozpatrujemy zgodnie z kolejnością zgłoszeń, zatem proszę Cię o chwilę cierpliwości. Pracownik Działu Bezpieczeństwa z pewnością zapozna się ze sprawą i uzyskasz odpowiedź w sprawie blokady konta. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

madzialenkaa93
#7 Wielbiciel#

Dziś wtorek a ja jestem stratna 2200 plus 2200 allegro plus mój telefon co jest gdzieś w podróży bo Kupujący zrobił w Balona z adresem. Szok 

oznacz moderatorów

madzialenkaa93
#7 Wielbiciel#
  • @ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  pomocy. Kochani, wystawiam na swojej aukcji telefon który wysłałam na Adres wydrukowany przez Allegro, kupujący w wiadomości twierdzi że to nie jego Adres. Złożył o zwrot pieniążków z allegro project. Odemnie dostał zwrot pieniędzy ponad tydzień temu a ja zostałam zablokowana i nałożona kara z allegro. Ludzie jestem stratna 2200 które odesłałem plus 2200 które allegro mi nałożył karę. I do tego TELEFON. MAM potwierdzenia, że wysłana paczka na ten adres plus potwierdzenie z banku, rozmowy z Kupującym o tym że to nie jego Adres.  Nie może być tak że tylko kupujący są pokrzywdzeni a allegro dosłownie ma to gdzieś do poniedziałku miałam dostać odpowiedź a tu kolejny tydzień.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@madzialenkaa93 

Z takimi sytuacjami sprzedający mają na co dzień do czynienia... Niestety...

oznacz moderatorów

madzialenkaa93
#7 Wielbiciel#

Ale ja mam na to wszystko screeny, potwierdzenia. Rozmowy na Allegro. I nic z tym nie robią 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

A sprawdziłaś ten adres dostawy dokładnie? Może udało by się coś na ten temat wyszukać w internecie?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@madzialenkaa93 Skąd dokładnie wzięłaś ten adres?

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@komis-bell Ten adres był podany w Allegro ponoć - był już wątek o tym przypadku. Klient podał adres, który rzekomo jest nieprawidłowy.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@madzialenkaa93 jaka metodę transportu wybrał kupujący? Co się dzieje z paczka wraca do Ciebie?

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@Client:44052296 Nie ma telefonu, oddała kasę kupującemu i dodatkowo Allegro obciążyło Ją POKiem. Megakombo...

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@madzialenkaa93 

Wiesz, jak się zastanowić, to ta sprawa śmierdzi na kilometr. Ja bym zgłosił sprawę na policji 6600 to spora kasa...

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@biosorcerer Mi też coś tu nieładnie pachnie...
@madzialenkaa93 Jeśli faktycznie adres został zaciągnięty automatycznie z allegro to mogło tu dojść do dosyć perfidnego wyłudzenia.
Może moderatorki rzucą okiem i sprawdzą o co chodzi z tym adresem i czy zgadzał się z tym co podał kupujący? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

@madzialenkaa93 Masz numer IMEI tego telefonu? Jeśli pierwszy adres dostawy będzie się zgadzał z tym co podał kupujący to poszedłbym na policję i to zgłosił. Użytkownika telefonu bardzo łatwo będzie namierzyć jeśli go używa.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@madzialenkaa93 @komis-bell dlatego też wydaje mi się właśnie że sprawa dla policji...

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@madzialenkaa93 brałaś czynny udział w dyskusji ?

oznacz moderatorów