anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zgłosił, że nie otrzymał zamówienia, a moje konto zostało zablokowane, co robić?

madzialenkaa93
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem na Aukcji Telefon. Paczka nadana w Paczkomacie widnieje jako gotowa do wyjęcia z paczkomatu Nadawczego i wyruszy w podróż. Allegro zwróciło pieniądze Osobie która kupiła ten telefon. Jednocześnie Klient twierdzi, że etykieta była na błędny adres rzekomo. Ale ja etykiety nie wpisywałam tylko taka dostałam z Allegro. Mam potwierdzenia nadania paczki z Inpost. Co mam w tej sprawie zrobić. Chciała bym aby moje konto zostało odblokowane, bo ja zrobiłam wszystko to co powinnam a jestem stratna na tym Bardzo. 

oznacz moderatorów
48 ODPOWIEDZI 48

madzialenkaa93
#7 Wielbiciel#

Tak brałam czynny udział w rozmowie.. Paczka znajduje się rzekomo w Paczkomacie badawczym i czeka na kuriera i. Rozmawiałem z Inpost to paczka poszła do nadawcy . Adres podany

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@madzialenkaa93 etykietę generowałaś z allegro czy sama w inpost ? To była sprzedaż na zwykłym allegro czy lokalnie?

oznacz moderatorów

madzialenkaa93
#7 Wielbiciel#

Z allegro etykieta. Lokalnie 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@madzialenkaa93 na przyszłość prywatny sprzedający odpowiada za paczkę do momentu wydania jej przewoźnikowi oraz jeśli kupujący sam wybierze formę wysyłki to zwalnia sprzedawcę z odpowiedzialności za paczkę. Sugeruję ustawić najwolniejszą metodę wysyłki na rynku ale przy sprzedaży sugerować klientowi że może sam ci przysłać opłaconą etykietę np kurier inpost

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@madzialenkaa93 Jeśli chcesz wyjaśnić tę sytuację, przedstaw proszę swoje stanowisko oraz dokumenty, które posiadasz w korespondencji numer 30811786, którą z nami prowadzisz. Kontakt z działem bezpieczeństwa to jedyna droga, abyśmy mogli wyjaśnić Twoją sprawę i odblokować konto. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@madzialenkaa93 coś mi tu nie pasi, albo nie piszesz prawdy albo albo ?

Skoro wysłałaś telefon to czemu oddałaś kasę, gdzie jest teraz telefon ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Niby tu:

Tak brałam czynny udział w rozmowie.. Paczka znajduje się rzekomo w Paczkomacie badawczym i czeka na kuriera i. Rozmawiałem z Inpost to paczka poszła do nadawcy . Adres podany

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@madzialenkaa93 czemu nie kontynuujesz wątku tylko zakładasz nowy ?

Kupujący zgłosił, że nie otrzymał zamówienia, a moje konto zostało zablokowane, co robić 

Całokształt już trochę więcej wyjaśnia z sytuacji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko dział bezpieczeństwa może Ci odblokować konto, kontynuuj z nimi korespondencje.

oznacz moderatorów