anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujacy opłacił zamówienie lecz go nie odebrał.

Igo121
#8 Zapaleniec#

Witam, Sprzedałem Laptopa w drodze Licytacji (3000zl) Pan który wylicytował Laptopa opłacił zamówienie pytał kiedy mogę wysłać laptopa od razu tego samego dnia został wysłany i teraz sprawa wygląda tak Nie odebrał  Lapopa z Paczkomatu na wiadomości nie odpisuje pomimo że loguje się na allegro telefon nie aktywny dodam że kupując to obywatel ukrainy.

I teraz pytanie jakie kroki podjąć licytacja odbyła się na allegro Lokalnie Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Igo121 pomimo tego ,że sprzedany laptop wrócił do Ciebie w dalszym ciągu należy do klienta. Poinformowałeś o poworcie przesyłki czyli zrobiłeś wszystko co do Ciebie należy teraz musisz czekać na ruch ze strony kupującego . Masz prawo produkt oddać na przechowanie na koszt kupującego oczywiście informując go o tym wcześniej wyznaczając ostateczny termin odbioru . Czekaj i już .

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Igo121 
Jeżeli próby kontaktu (przez Allegro i telefoniczne) zawiodły, a zamówienie jest opłacone - pozostaje czekać na kontakt ze strony kupującego.
Przecież to Jemu powinno teraz bardziej zależeć na kontakcie z Tobą.

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Igo121
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, tylko teraz pytanie ile można czekać zakładając że mija pół roku A kupujący się nie odzywa A gdzieś go trzymać trzeba.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Igo121 
Czyli to było jeszcze "przed wojną" ?
Dość późno zorientowałeś się, że kupujący spóźnia się z odbiorem paczki.


*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Napisz skoro się loguje do niego, wezwijmy moderatorów może wyślą jakąś wiadomość do kupującego. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Igo121 czy do sprzedaży doszło na innym koncie, niż to z którego piszesz? Możemy wysłać wiadomość do kupującego, ale podaj proszę numer zamówienia i login konta, na którym sprzedałeś laptopa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Igo121
#8 Zapaleniec#

Już wszystko wiem temat do zamknięcia Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Cosik kręcisz!!!!😛

oznacz moderatorów

Igo121
#8 Zapaleniec#

Nie po prostu kupujący się odezwał więc temat do zamknięcia często sprzedaje na allegro dlatego chciałem wiedzieć jak to wygląda już wszystko wiem nic nie kręce:) no chyba że łyżką w herbacie;)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wystarczyło żeś tu napisał i od razu się odezwał.

oznacz moderatorów

Igo121
#8 Zapaleniec#

Może się wydać dziwne ale tak ustaliliśmy że opłaci drugi raz wysyłkę Pozdrawiam i dzięki za pomoc Panie Lwie:D

oznacz moderatorów