anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ludzka podłość nie zna granic!

edi-e36
#7 Wielbiciel#

Wystawiam przedmiot do sprzedaży godz. 2.00 am sprzedane, kupujący jedna wiadomość i znika, zostaje prowizja, drugi raz ten sam przedmiot wystawiam, godz. 2.00 am ta sama sytuacja sprzedane kupujący z innego konta...

Wiem kto może za tym stać, nie wiem co zrobić ponieważ dokonałem kiedyś zakupu od IntercomGSM Dartford po około miesiąca nie otrzymałem ani informacji ani zwrotu wpłaty, brak odp. na meile firma jakaś w Anglii, prawdopodobnie wyczytałem unikająca podatków w Polsce, więc wystawiłem komentarz przestrzegający innych podobnego zakupu oczywiście negatywny, od tamtej pory zaczęło się dręczenie mnie na różnych portalach społecznościowych przez tego nieuczciwego sprzedawce komentarzami i różnymi innymi obelgami w czym pomogło mu uzyskanie wszelkich danych otrzymanych od zakupu allegro! w tym momencie sytuacja się przeniosła na takie praktyki złośliwego człowieka iż dokonuje zakupu z różnych kont moich wystawionych aukcji. Czytam opinie kupujących jakie wystawiają temu sprzedawcy i jeśli ktoś jest w takiej sytuacji jak ja proszę o informacje, może razem założymy sprawę cywilną.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Skoro masz dowody to należy zgłosić to na Policję.

oznacz moderatorów

edi-e36
#7 Wielbiciel#

Policja nie chce sie zajmowac tego typu sprawami, myśle że sprawa cywilna w sadzie coś pomoże, szukam jeszcze kontaktu z osobami doświadczonymi podobnych praktyk tego człowieka.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433 gdyby miał niezbite dowody na tego kogoś, to nie pisałby tutaj- on dopiero ich szuka.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@edi-e36 Jeśli wystawiasz na Allegro Lokalnie, nie udostępniaj wysyłki za pobraniem i odbioru osobistego - wtedy po zakupie przy braku wpłaty nie będzie prowizji.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Client:79179573 tu masz przypadek na swój art 190 k.k.

 

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@RED Sprzedawca jest niezadowolony z faktu, że otrzymał należnego negatywa i stalkuje kupującego. To rzeczywiście dobry przykład i dowód na to, że nie należy kupować i sprzedawać z tego samego konta. A tym bardziej nie należy używać swoich kont sprzedażowych i zakupowych do dyskusji w AG.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów