anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z utworzeniem etykiety do Allegro InPost z Allegro Lokalnie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Petbla
#9 Pomysłodawca#

Mam problem z utworzeniem etykiety do Allegro InPost z Allegro Lokalnie. Po wpisaniu wszystkich danych klikam na utwórz etykietę i system się zawiesza. Kółko się kręci i nic. Już to próbuję kilka godzin. Ktoś ma taki sam problem?

oznacz moderatorów
214 ODPOWIEDZI 214
InPost
Ekspert InPost

@Sayan-S1 

Utrudnienia na chwilę obecną nie powinny występować. Prosimy o przesłanie szczegółów zgłoszenia na adres: pomoc@inpost.pl

oznacz moderatorów
peron89
#8 Zapaleniec#

już widzę jak pomagacie, u mnie już  dobry miesiąc czekam i nic. brak możliwości utworzenia paczki allegro. Udało się  tylko wygenerować zwykłą za 12,99

 

oznacz moderatorów
DQW1D
#1 Nowicjusz#

Witam 

Ja mam taki sam problem tylko, że mogę pobrać etykietę jedynie na komputerze. Przez aplikacje nie ma szans na pobranie .

Więc niech Pan spróbuje na kompie pobrać.  

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Allibaster
#7 Wielbiciel#

Niestety właśnie coś mi się takiego przydarzyło. "Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych, wracając do poprzedniego kroku."

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Allibaster sprawdziłam to. Problem polega na tym, że kupujący zamówił przesyłkę do PaczkoPunktu, a nie do Paczkomatu. W tej sytuacji poinformuj proszę kupującego i poproś o podanie nazwy paczkomatu. Sam nie edytujesz już etykiety ale możesz (lub kupujący może) napisać do nas w tej sprawie 🙂 
Albo na forum, albo tutaj (tutaj jeśli chcesz podesłać link kupującemu).  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Empusa
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam podobny problem jak cała reszta. Sprzedałam przedmiot na allegro lokalnie i nie ma opcji, żeby wygenerować etykietę. Na kompie nawet nie mogę przejść z allegro zwykłego na lokalnie. Jest info, ze macie problem, błąd:504. Na apce wypełniam wszystko i pojawia się błąd podczas tworzenia etykiety, spróbuj ponownie. O co chodzi? Czy można liczyć na szybkie rozwiązanie problemu? Chciałabym dzisiaj nadać paczkę, a po wcześniejszych postach zanosi się na długie tygodnie...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Empusa mieliśmy dziś problemy techniczne z Allegro Lokalnie, ale zostały rozwiązane i wszystko powinno działać poprawnie. Widzę w Twoim ostatnim zamówieniu informację, że przesyłka czeka na nadanie, rozumiem, że problem z wygenerowaniem etykiety już nie występuje? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
anileve90
#2 Obserwator#

Witam serdecznie, mam problem wielokrotnie opisywany w tym wątku. Proszę o pomoc 

IMG_20220707_100739.jpg

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@anileve90 sprawdziłam to i podany przez kupującego paczkomat jest niedostępny. To powoduje błąd przy tworzeniu etykiety w tej sytaucji skontaktuj się proszę z kupującym, aby dowiedzieć się do jakiego paczkomatu przesyłka ma być dostarczona w tej sytuacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
przemo2341
#7 Wielbiciel#

mam podobny problem, nie mogę utworzyć etykiety do paczki inpost. Po kliknięciu w Utwórz Etykietę, przycisk robi się szary i zaraz wraca do koloru żółtego i nic się dalej nie dzieje. Co robić?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@przemo2341 Na początek spróbuj wyczyścić pliki cookies i pamięć podręczną przeglądarki lub skorzystaj z innego urządzenia. Jeśli to nie pomoże, prześlij proszę do nas krótki film, który będzie obrazował ten problem na spolecznosc@allegro.pl

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
sipiuracz
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, przycisk robi się szary, kółko generowania się kręci, ale nic z tego nie wynika,  napis po chwili znów robi się żółty, ale kolejne próby nie pomagają. Nie wyskakuje żaden błąd. Po prostu nic się nie dzieje.

oznacz moderatorów
sipiuracz
#7 Wielbiciel#

Usuwanie ciastek w komputerze nie pomaga. W aplikacji w telefonie wyskakuje błąd przy próbie wygenerowania etykiety.

oznacz moderatorów
stokrotka322
#1 Nowicjusz#

U mnieto samo . Od paru godzin nie mogę utworzyć etykiety do paczki inpost. Po kliknięciu w Utwórz Etykietę, przycisk robi się szary i zaraz wraca do koloru żółtego i nic. I znów żólty przycisk - Utwórz etykietę

oznacz moderatorów
diabelek_1990
#2 Obserwator#

Witam, u mnie ten sam problem, od wczoraj nie idzie wygenerować etykiety, przycisk robi się szary na chwilę i potem już nic. Sprawdzane na 2 komputerach i telefonie. Czytając powyższe wiadomości, sprawdziłam również czy paczkomat odbiorcy istnieje i czy nie ma z nim problemów, na stronie inpost nic nie znalazłam. W związku, iż mam darmową wysyłką, czy jeśli wyślę normalnie poprzez inpost będzie możliwość zwrotu poniesionej kwoty wysyłki? Zrzut ekranu_20230130_095102.png

oznacz moderatorów