anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z utworzeniem etykiety do Allegro InPost z Allegro Lokalnie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Petbla
#9 Pomysłodawca#

Mam problem z utworzeniem etykiety do Allegro InPost z Allegro Lokalnie. Po wpisaniu wszystkich danych klikam na utwórz etykietę i system się zawiesza. Kółko się kręci i nic. Już to próbuję kilka godzin. Ktoś ma taki sam problem?

oznacz moderatorów
214 ODPOWIEDZI 214
pani_kulcikriu
#2 Obserwator#

U mnie ten sam problem, ale pojawił się dopiero dziś 11.02. Po kliknięciu na utwórz etykietę stale wraca do poprzedniego kroku twierdząc, że musi być zaakceptowany regulamin, chociaż jego zaakceptowanie zostało zaznaczone.

Ciekawe, że po zmianie przeglądarki udało się utworzyć jedną etykietę, potem ten sam problem.

Brawo allegro

oznacz moderatorów
GalaretkaKappa
#7 Wielbiciel#

GalaretkaKappa_0-1613046686945.png

Po prostu wyskakuje ten komunikat, mimo, że akceptowałem regulamin. 

Nie działa, ani na chromie, ani na Microsoft Edge

oznacz moderatorów
franiula1779
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2021-02-11 Stwórz etykiete przesyłki - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów
pomponik_tm
#7 Wielbiciel#

MAM to samo. próbowałam wygenerować etykietę i cofa mnie do zaakceptowanego juz regulaminu. co robić?

oznacz moderatorów
mangaa
#7 Wielbiciel#

blad.JPG

oznacz moderatorów
aniaaneczka2224
#7 Wielbiciel#

20210211_135712.jpg

oznacz moderatorów
aniaaneczka2224
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ czekać na naprawienie błędu czy wysłać paczkę na własny koszt. Będzie możliwość zwrotu kosztów?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dziękuję Wam za wszystkie zrzuty, aktualnie rzeczywiście mogą występować takie problemy, ale nasz zespół techniczny pracuje już nad rozwiązaniem tej sytuacji. Bardzo przepraszam Was za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
jola278
#7 Wielbiciel#

Miałam dzisiaj ten problem, zmieniłam paczkomat nadawczy i udało się. Nie wiem, może ten z którego chciałam wysłać był przepełniony....

oznacz moderatorów
Client:35997260
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry! Czy jeśli wciąż mam problem z generowaniem etykiety (strona ciągle się ładuje) to lepiej będzie wysłać paczkę na własny koszt, czy może istnieje możliwość, że do jutra strona będzie sprawna? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Bhx
#7 Wielbiciel#

Witam Mam To Samo Nie Mogę Utworzyć Etykiety Do Wysyłki

oznacz moderatorów
Client:35997260
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. U mnie również identyczny problem.problem.png

oznacz moderatorów
franiula1779
#7 Wielbiciel#

U mnie kolo 14 zadziałało. 

oznacz moderatorów
renpul17
#7 Wielbiciel#

U mnie ten sam problem, w ogóle się nie wczytuje (miesza tylko i nic się nie dzieje 😞

oznacz moderatorów
apanczar
#7 Wielbiciel#

U mnie tak samo, etykieta nie generuje się:

"Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych, wracając do poprzedniego kroku."

Może jutro zadziała...

 

oznacz moderatorów
neverkrecik
#7 Wielbiciel#

Dziś pojawił mi się identyczny problem. Nie można wygenerować etykiety. Ktoś coś z tym robi?

Próbowałem zmieniać paczkomat na inny ale nic to nie daje.

oznacz moderatorów
art2805
#8 Zapaleniec#

Ja już nie wysyłam przez paczkomaty allegro binto strata czasu. Ja zauważyłem przynajmniej u mnie tak że w danych do wysyłki kupującego nie widniał adres email. Było imię, nazwisko nr tel ale adresu email nie było i nie mogłem wydrukować etykiety. A wiadomo że do wydruku etykiety jest potrzebny. Więc dałem sobie spokuj i wysyłam przez InPost z aplikacji. 

oznacz moderatorów
doker777
#7 Wielbiciel#

dzięki za info

oznacz moderatorów
neverkrecik
#7 Wielbiciel#

Wielkie dzięki za informację

oznacz moderatorów