anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z wygenerowaniem etykiety do paczkomatu

MAMY ROZWIĄZANIE!
filon
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem kilka rzeczy, do wszystkich prócz jednej wygenerowałem bez problemu etykiety.

Po kliknięciu w PRZYGOTUJ PACZKĘ DO NADANIA, pojawia się  górny pasek i tło... i to wszystko. Próbowałem na różnych przeglądarkach i na telefonie wszędzie to samo.

oznacz moderatorów
110 ODPOWIEDZI 110
sliders73
#8 Zapaleniec#

witam, mam problem z wygenerowaniem etykiety przesyłki allegro lokalnie

oznacz moderatorów
althaarpl
#7 Wielbiciel#

Jest awaria systemu wysyłki inpostu. Nie można wygenerować etykiety już od wczoraj. Czy Administracja Allegro odniesie się do tego oficjalnie? Szanujmy się...

oznacz moderatorów
granatnik87
#9 Pomysłodawca#

A po co? 😄 opłata za sprzedaż przedmiotu wzięta a dalej martw się sam. Może liczą na to że sprzedający sami będą generować etykiety 😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@althaarpl Nadawaj bezpośrednio ze strony InPost. Będzie drożej, ale nadasz. Potem pisz do Allegro przez formularz kontaktowy o zwrot różnicy w cenie. Nie można opóźniać wysyłek z powodu błędów na stronie Allegro.

oznacz moderatorów
piterson-666
#7 Wielbiciel#

witam u mnie ten sam problem nie mogę wygenerować etykiety a jak wchodze na liste zamówień to nie mam nic 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@piterson-666 Nadaj paczkę bezpośrednio ze strony InPost. Będzie nieco drożej, ale nadasz. Potem napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=70d99e7b-80c7-411c-bb2f-1ea90a88d7e8 i poproś o zwrot różnicy w cenie. Nie powinieneś opóźniać wysyłki towaru z powodu błędów na stronie Allegro.

oznacz moderatorów
granatnik87
#9 Pomysłodawca#

horrendalne prowizje biorą to niech robią. Jak Ty nie masz opłacenia rachunku to ich to nie interesuje tylko hajs ma być. Ja wyślę dopiero jak usługa zacznie działać.

oznacz moderatorów
ankieterxxx
#8 Zapaleniec#

Chyba sobie jaja robisz. To allegro skasowało kupującego za usługę, nie ja, i teraz z ich winy nie można z tej usługi skorzystać, a nie z mojej. Znając allegro każda inna wysyłka skończy się tym, że dołożę do interesu a odpiszą, że przecież mogłem poczekać aż zacznie działać. Jakby strona banku nie działała to by ich obchodziło że im nie zapłaciłem prowizji i nie zablokowali by konta ? Nie wydaje mi się.

oznacz moderatorów
granatnik87
#9 Pomysłodawca#

Allegro inpost 8,99

Inpost gabaryt B 13,99 - wybrałem B do porównania bo jest najbardziej optymalny

Różnica 5zł x 10 paczek = 50zł + do tego opłata za sprzedaż vel prowizja xD....chetnie poznam kogoś kto śpi na pieniądzach i będzie wysyłał mi paczki.

oznacz moderatorów
Client:62218645
#7 Wielbiciel#

Mam to samo. Allegro !! proszę to naprawić w miarę szybko.

oznacz moderatorów
pehand
#1 Nowicjusz#

U mnie dzisiaj zauważyłem ten problem. Mam do nadania dwie albo trzy paczki. Czy allegro zwróci różnicę. To co najmniej po 3-5 zł na paczce w zależności od gabarytu. A może jakoś inaczej można wygenerować te etykiety lub inaczej się zalogować. Próbowałem i w chrome i w edge. To samo zgłasza się podkład jakiejś mapy i nic dalej się nie dzieje.

oznacz moderatorów
Mabudex
#1 Nowicjusz#

To samo u mnie od wczoraj. A w niedzielę to samo.

Co na to allegro??

oznacz moderatorów
lukaszmor24
#7 Wielbiciel#

Ludzie co z tym nadaniem paczki do wydruku inposta.Jakas awaria ???

oznacz moderatorów
mika2361
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, nie mogę wygenerować etykiety in post, długo jeszcze będą te problemy? Kupującemu zależy na szybkiej wysyłce, co ja mam teraz zrobić?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mika2361 Nadaj paczkę bezpośrednio ze strony InPost i napisz do Allegro przez formularz kontaktowy o zwrot różnicy w cenie. Nie powinieneś opóźniać wysyłki ze względu na błędy na stronie Allegro.

oznacz moderatorów
granatnik87
#9 Pomysłodawca#

haha a ten dalej swoje. Taaa? różnicę zwróci? ile Ci płacą za kopiuj wklej tego komentarza 😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@granatnik87 16,50 zł.

oznacz moderatorów
granatnik87
#9 Pomysłodawca#

16,50 minus prowizja? 😄

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

granatnik87 💪👍

oznacz moderatorów